Odświeżony "Tele Magazyn" już w piątek w kioskach!

Drodzy Czytelnicy! Odświeżona wersja papierowego tygodnika "Tele Magazyn" już 21 października ukaże się wraz z dziennikiem Polska The Times.

Multimedia

21 października do Waszych rąk trafi odświeżony, ulepszony program telewizyjny! Jakie zmiany czekają na czytelników papierowego "Tele Magazynu"?

Przede wszystkim większa liczba stacji telewizyjnych.

Dodatkowe wyróżnienie uzyskają kanały serialowe, by łatwiej było je odnaleźć wśród pozostałych. Bardziej czytelny i kolorowy układ wszystkich kanałów sprawi, że nie będzie stanowiło problemu znalezienie konkretnej stacji.

Każde wydanie "Tele Magazynu" będzie nieco różniło się od poprzedniego układem tekstów i omówień, by nie nudzić Czytelnika powtarzalnością.

Lekki lifting przejdzie również okładka, a także ramki z newsami, by stać się jeszcze bardziej czytelnymi i przyjaznymi.

Pojawią się też newsy o lekkim zabarwieniu plotkarskim, a także ciekawostki dotyczące propozycji programowych stacji w danym tygodniu. W celu uprzyjemnienia Czytelnikom korzystania z "Tele Magazynu", pojawi się w nim więcej krótkich informacji, omówień, a także konkursów.

Zapraszamy do zapoznania się z nową wersją papierowego "Tele Magazynu" już w najbliższy piątek 21 października!

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×