Odwilż

"Odwilż". Bogusław Linda celebruje 70. urodziny. Takiego go nie pamiętacie! Publikujemy archiwalne zdjęcia

Bogusław Linda celebruje 70. urodziny! Filmy z jego udziałem są dziś uznawane za kultowe, a cytaty weszły na stałe do języka potocznego. Mówi się o nim, że uczynił z przeklinania sztukę! Obecny w branży filmowej od dekad, na oczach widzów dojrzewał jako mężczyzna i aktor. Zobacz, jak na przestrzeni lat zmieniał się Bogusław Linda - tych zdjęć nie widzieliście!

27.06.2022Odwilż

"Odwilż". Bogusław Linda i Lidia Popiel na wspólnym zdjęciu. Ta aberracja rozczuliła fanów pary!

Bogusław Linda i Lidia Popiel to jedne z najbardziej tajemniczych małżeństw w polskim show-biznesie. Para unika wspólnych zdjęć, wywiadów, wyjść na tzw. ścianki i monetyzowania swojej popularności w mediach społecznościowych. Jednak od każdej reguły jest wyjątek i Bogusław Linda właśnie takowy uczynił, publikując nietypowe jak na siebie zdjęcie na Instagramie. Aberracja aktora i jego ukochanej rozczuliła fanów!

19.06.2022Odwilż

"Odwilż" obsada. Aktorzy i bohaterowie pierwszego polskiego serialu HBO Max. Kim są? Co jeszcze wiemy o tej kryminalnej produkcji?

Na HBO Max znajdziemy wiele oryginalnych produkcji. Teraz pojawił się tam również pierwszy polski serial – "Odwilż". W tej kryminalnej historii nic nie jest czarno-białe. Śmierć młodej kobiety kryje za sobą wiele tajemnic, które próbuje rozgryźć policjantka grana przez Katarzynę Wajdę. Jakie szczegóły już znamy? Kim są bohaterowie serialu "Odwilż"?

01.04.2022Odwilż

Poprzednie Następne

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×