"Odwróceni 2". Eliza Rycembel w kontynuacji serialu TVN! Zagra Kasię - córkę Blachy! [WIDEO+ZDJĘCIA]

Trwają prace na planie serialu "Odwróceni 2", w którym zobaczymy nie tylko znanych z pierwszej części gangsterów, ale również nowe pokolenie "Odwróconych". W jednej z głównych ról wystąpi Eliza Rycembel. Młoda aktorka w kontynuacji hitu TVN zagra Kasię - córkę Blachy!

Multimedia

"Odwróceni" powracają. W kontynuacji serialowego hitu stacji TVN zobaczymy nie tylko znanych z pierwszej części członków gangu pruszkowskiego, ale również młode pokolenie "Odwróconych", czyli dzieci głównych bohaterów.

Co czeka Blachę i Sikorę w 2. sezonie "Odwróconych? Jak zapewniają twórcy to co wydarzyło się między nimi w pierwszym sezonie było jak spacerek sopockim molo w delikatnych promykach jesiennego słońca. Teraz zaczyna się emocjonalna jazda bez trzymanki.

Pierwsze zdjęcia z planu 2. części gangsterskiego serialu TVN! [GALERIA]Zobacz więcej

Wiemy już, kto wcieli się w Kasię Blachowską, córkę Miry (Małgorzata Foremniak) i Jana (Robert Więckiewicz). Będzie to aktorka młodego pokolenia Eliza Rycembel, znana z "Belfra 2", "#WSZYSTKOGRA" czy "Niny". Przypominamy, że w 1. sezonie "Odwróconych" w ukochaną córkę Blachy wcielała się Katarzyna Paczyńska. Zdjęcia publikowane na Instagramie serialu zdradzają, że Elizie Rycembel będzie partnerował m.in. Tomasz Ziętek.

Zobacz galerię

Źródło: Dzień Dobry TVN, x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×