"Odwróceni 2". Kultowy serial gangsterski TVN powraca! Kiedy premiera? Co się wydarzy? [WIDEO+ZDJĘCIA]

Zdjęcia do drugiej serii serialu „Odwróceni” dobiegają końca. Będzie on opowiadał o dalszych losach głównych bohaterów, byłego już gangstera „Blachy”, w tej roli Robert Więckiewicz i emerytowanego policjanta Sikory - Artur Żmijewski. Produkcja pojawi się w wiosennej ramówce TVN. Sprawdźcie, co wydarzy się w serialu "Odwróceni 2"!

Multimedia

"ODWRÓCENI 2" - CO SIĘ WYDARZY?

Wydarzenia "Odwróconych 2" rozgrywają się kilkanaście lat później. Blacha i Sikora nie utrzymują już ze sobą kontaktu. „Pruszkowscy” są na wolności, odsiedzieli swoje wyroki i stali się legalni. Stary Pruszków nie istnieje. Ten, który go zlikwidował – komisarz Paweł Sikora jest emerytowanym policjantem. Córka Sikory Lidka (Joanna Balasz) poszła w ślady ojca i jest policjantką w Komendzie Stołecznej. Odwrócony przez Sikorę gangster Blacha, stał się biznesmenem, literatem i jedynym na świecie świadkiem koronnym celebrytą. Wydał kilkanaście książek o mafii, spija śmietankę swojej dawnej złej sławy. Jego córka Kasia (Eliza Rycembel) właśnie skończyła z wyróżnieniem prawo.

Eliza Rycembel w kontynuacji serialu TVN! Zagra Kasię - córkę Blachy! [WIDEO+ZDJĘCIA] Zobacz więcej

Ale nierozwiązane wydarzenia z przeszłości niespodziewanie wracają do bohaterów. Śledztwo w sprawie serii brutalnych morderstw, które mogą mieć związek z przeszłością Blachy i Sikory prowadzi córka Sikory Lidka razem ze swoim partnerem w policji Latą (Tomasz Schuchardt). Komisarz-emeryt Paweł Sikora i gangster-literat Blacha muszą znów zacząć współpracować, żeby przeżyć. Obaj doświadczą najbardziej elementarnego lęku człowieka – o własne dzieci.

Nowi Odwróceni to przede wszystkich historia o relacjach ojców i córek. Czy da się oszukać demony przeszłości? Czy córki muszą zapłacić za winy ojców? Rozwiązanie zaskoczy wszystkich bohaterów, a pod koniec historii nic nie będzie takie jak na jej początku.

Ekipa serialu po 11 latach wróciła na plan! Co czeka Blachę i Sikorę w nowych odcinkach? [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

"ODWRÓCENI 2" - OBSADA

W serialu wystąpią: Małgorzata Foremniak, Małgorzata Mikołajczak, Tomasz Schuchardt, Anna Dereszowska, Wojciech Zieliński, Andrzej Zieliński, Janusz Chabior, Andrzej Grabowski, Olaf Lubaszenko i Mirosław Zbrojewicz. Do obsady dołączyli również aktorzy młodego pokolenia: Tomasz Ziętek, Bartosz Gelner Bartosz Bielenia.

Za pomysł i scenariusz odpowiadają: Artur Kowalewski, Dariusz Suska, Wojciech Ziemiński. Serial reżyserują Michał Gazda („Odwróceni”,„Wataha”, „Usta, usta”) oraz Jan Holoubek, twórca nowego serialu „Rojst”. Autorem zdjęć jest Tomasz Augustynek („Odwróceni”, „Wataha”, „Prokurator”). Producentem jest Artur Kowalewski ( „Wataha”, „Prokurator”, „Odwróceni”).

"ODWRÓCENI 2" NA ANTENĘ TVN TRAFIĄ WIOSNĄ 2019 ROKU

Zobacz galerię
Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • Marcin TheFuture (gość)

  a ja niecały rok temu obejrzałem historię mafii na youtube takie po 30 20 minut kawałki też fascycujące polecam, a kilka dni temu dopiero znalazłem odwrócynych na tvn player więc od razu mogłem skojarzyć bohaterów właśnie skończyłem ostatni odcinek i wklepałem w goglach kiedy sezon 2 i wyszło że jest zaraz No lepiej być nie mogło Aktorzy też są ok

  14.02.2019 01:38
 • Fan (gość)

  Wiedziałam że Blacha gra Masę. Teraz to potwierdza drugi sezon

  29.01.2019 14:29
 • Mm (gość)

  Dlaczego nigdy nie powtarzali serialu?

  29.12.2018 21:12
 • . (gość)

  W koncu

  28.12.2018 19:54
 • Alfik (gość)

  Często wracam do tego serialu gdy nie mam co oglądać. To jeden z niewielu ciekawych filmów, więc na kolejną serię niecierpliwością poczekam

  28.12.2018 10:28
 • Mak (gość)

  No i fajnie

  25.12.2018 19:47
 • nielot (gość)

  Ok

  18.12.2018 11:29

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×