"Odwróceni 2". Pierwsze zdjęcia z planu 2. części gangsterskiego serialu TVN! [GALERIA]

"Odwróceni" to serial, który do dziś nazywany jest najlepszą produkcją telewizyjną TVN. Emitowany był wiosną 2007 roku i opowiadał o dwóch zwalczających się grupach przestępczych - "Pruszkowa" i "Wołomina". Zdjęcia do 2. części "Odwróconych" już się rozpoczęły!

Multimedia

Ruszyły zdjęcia do 2. części serialu TVN "Odwróceni"! Pierwsze ujęcia pojawiły się w sieci za pośrednictwem Artura Kowalewskiego - scenarzysty i producenta nowej odsłony gangsterskiego hitu TVN.

Będzie 2. sezon serialu z Robertem Więckiewiczem w roli głównej! [ZDJĘCIA]Zobacz więcej

"Odwróceni" emitowani byli od 16 marca 2007 roku do 8 czerwca 2007 roku. Osią fabuły był konflikt dwóch grup przestępczych, które w latach 90. XX wieku sterroryzowały Polskę. Głównym bohaterem serialu jest gangster "Blacha" (naturalnie inspirowany postacią najsłynniejszego świadka koronnego w naszym kraju – Masą), który zostaje "odwrócony" i skłoniony do współpracy przez policję. Wcielił się w niego Robert Więckiewicz. Policjanta Pawła Sikorę zagrał natomiast Artur Żmijewski.

W obsadzie pojawili się także m.in. Maciej Kozłowski, Krzysztof Globisz, Andrzej Grabowski, Janusz Chabior, Szymon Bobrowski, Wojciech Zieliński, Danuta Stenka, Marian Dziędziel, Anna Dymna, Jan Frycz oraz Aleksander Bednarz. W 2. części "Odwróconych" pojawią się na pewno: Robert Więckiewicz, Artur Żmijewski, Małgorzata Foremniak, Andrzej Grabowski, Wojciech Zielinski, Andrzej Zielinski, Anna Dereszowska i Janusz Chabior.

TVN rozpoczyna prace nad 2. sezonem! Powrócą Robert Więckiewicz i Artur Żmijewski!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×