"Odwróceni". Ekipa serialu po 11 latach wróciła na plan! Co czeka Blachę i Sikorę w 2. sezonie "Odwróconych"? [WIDEO+ZDJĘCIA]

"Odwróceni" to jedna z najlepszych telewizyjnych produkcji stacji TVN. Serial doczeka się kontynuacji, a ekipa po 11 latach wróciła już na plan. Co czeka Blachę i Sikorę w 2. sezonie "Odwróconych"?

Multimedia

Serial "Odwróceni" z 2007 roku zyskał rzesze fanów. Przedstawiał metody działania polskiej mafii i w dużym stopniu bazował na prawdziwych postaciach i wydarzeniach. W postać głównego bohatera - Blachę - wcielał się Robert Więckiewicz.

Teraz, po latach, serial wraca na antenę TVN. Na planie z Robertem Więckiewiczem i Arturem Żmijewskim spotkała się Kinga Burzyńska z "Dzień Dobry TVN". -Jest w tym coś strasznie podniecającego, że tyle lat minęło, że my się postarzeliśmy. O wiele bardziej mi się ten pomysł teraz podoba niż 10 lat temu - przyznał Więckiewicz.

TVN rozpoczyna prace nad 2. sezonem! Powrócą Robert Więckiewicz i Artur Żmijewski!Zobacz więcej

Co czeka Blachę i Sikorę w 2. sezonie "Odwróconych? Blachowski w 2. sezonie "Odwróconych" zostanie autorem poczytnych książek. To bohater inspirowany od 1. sezonu postacią najsłynniejszego świadka koronnego w naszym kraju – Masą. Ktoś jednak czycha na życie jego i córki Kasi. Pomóc - jak zwykle - może mu tylko policjant Sikora.

Blacha i Sikora mieli dzieci, inni bohaterowie też. Teraz ta historia dzieje się wśród dzieci bohaterów „Odwróconych”. Okazuje się, że „młody Pruszków” jest jeszcze bardziej bezwzględny niż pierwsza grupa pruszkowska - zapowiedział w rozmowie z portalem Wirtualnemedia.pl Edward Miszczak, dyrektor programowy TVN.

Zobacz galerię

Źródło: Dzień DObry TVN, x-news

Komentarze

Skomentuj
 • Bella (gość)

  Trzeba jeszcze raz obejrzeć sezon1.

  20.01.2019 16:23
 • Mateusz (gość)

  Najlepszy serial na świecie!!! Wkoncu☺️

  29.12.2018 19:43
 • Joanna (gość)

  czyha a nie czycha!

  25.12.2018 19:49

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×