„Odwróceni. Ojcowie i córki”. Data premiery jest już znana! Powrót Blachy i Sikory szybciej niż planowano!

„Odwróceni. Ojcowie i córki” - kiedy premiera kontynuacji serialowego hitu TVN? Kultowy serial gangsterski powróci na ekrany szybciej niż zapowiadano. Zdjęcia do "Odwróconych 2" zakończono w grudniu. Scenarzysta serialu - Artur Kowalewski w połowie stycznia 2019 r. ujawnił datę premiery nowej odsłony "Odwróconych".

Multimedia

„Odwróceni. Ojcowie i córki” - kiedy premiera

Zdjęcia do kontynuacji serialu "Odwróceni" wystartowały pod koniec sierpnia 2018 roku. Ostatni klaps na planie „Odwróconych. Ojców i córek” padł w czwartek 6 grudnia. W połowie stycznia 2019 r. Artur Kowalewski, czyli scenarzysta produkcji ujawnił datę premiery serialu.

Jak wygląda życie świadka koronnego? Odpowiedź już 18 lutego. - napisał Kowalewski na Instagramie.

Serial „Odwróceni. Ojcowie i córki” będziemy więc mogli oglądać w poniedziałki, od 18 lutego 2019 roku. Emisja zaplanowana jest najpewniej po "Milionerach", o godz. 21:30. Przypominamy, że początkowo mówiło się o premierze wiosną 2019 roku.

Zwiastun 2. sezonu "Odwróconych" z Blachą i Sikorą! Co zdradza?Zobacz więcej

„Odwróceni. Ojcowie i córki” - fabuła

Wydarzenia "Odwróconych 2" rozgrywają się kilkanaście lat później. Blacha i Sikora nie utrzymują już ze sobą kontaktu. „Pruszkowscy” są na wolności, odsiedzieli swoje wyroki i stali się legalni. Stary Pruszków nie istnieje. Ten, który go zlikwidował – komisarz Paweł Sikora jest emerytowanym policjantem. Córka Sikory Lidka (Joanna Balasz) poszła w ślady ojca i jest policjantką w Komendzie Stołecznej. Odwrócony przez Sikorę gangster Blacha, stał się biznesmenem, literatem i jedynym na świecie świadkiem koronnym celebrytą. Wydał kilkanaście książek o mafii, spija śmietankę swojej dawnej złej sławy. Jego córka Kasia (Eliza Rycembel) właśnie skończyła z wyróżnieniem prawo.

Eliza Rycembel w kontynuacji serialu TVN! Zagra Kasię - córkę Blachy! [WIDEO+ZDJĘCIA] Zobacz więcej

Ale nierozwiązane wydarzenia z przeszłości niespodziewanie wracają do bohaterów. Śledztwo w sprawie serii brutalnych morderstw, które mogą mieć związek z przeszłością Blachy i Sikory prowadzi córka Sikory Lidka razem ze swoim partnerem w policji Latą (Tomasz Schuchardt). Komisarz-emeryt Paweł Sikora i gangster-literat Blacha muszą znów zacząć współpracować, żeby przeżyć. Obaj doświadczą najbardziej elementarnego lęku człowieka – o własne dzieci.

Nowi Odwróceni to przede wszystkich historia o relacjach ojców i córek. Czy da się oszukać demony przeszłości? Czy córki muszą zapłacić za winy ojców? Rozwiązanie zaskoczy wszystkich bohaterów, a pod koniec historii nic nie będzie takie jak na jej początku.

„Odwróceni. Ojcowie i córki” - obsada

W serialu wystąpią: Małgorzata Foremniak, Małgorzata Mikołajczak, Tomasz Schuchardt, Anna Dereszowska, Wojciech Zieliński, Andrzej Zieliński, Janusz Chabior, Andrzej Grabowski, Olaf Lubaszenko i Mirosław Zbrojewicz. Do obsady dołączyli również aktorzy młodego pokolenia: Tomasz Ziętek, Bartosz Gelner Bartosz Bielenia.

Ekipa serialu po 11 latach wróciła na plan! Co czeka Blachę i Sikorę w nowych odcinkach? [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Za pomysł i scenariusz odpowiadają: Artur Kowalewski, Dariusz Suska, Wojciech Ziemiński. Serial reżyserują Michał Gazda („Odwróceni”,„Wataha”, „Usta, usta”) oraz Jan Holoubek, twórca nowego serialu „Rojst”. Autorem zdjęć jest Tomasz Augustynek („Odwróceni”, „Wataha”, „Prokurator”). Producentem jest Artur Kowalewski ( „Wataha”, „Prokurator”, „Odwróceni”).

Zobacz galerię
Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Aga (gość)

    Super! Uwielbiam "Odwróconych"😚, oglądam co jakiś czas. Czekam z niecierpliwością

    22.01.2019 21:04

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×