"Odwróceni. Ojcowie i córki". FINAŁ. Jak się kończy serial TVN? Co stało się z Blachą i Sikorą?

Za nami ostatni, ósmy odcinek serialu "Odwróceni. Ojcowie i córki". Jak się kończy historia Blachy, Sikory i ich córek? Czy serial TVN doczeka się kolejnego sezonu? Sprawdźcie, jak rozwiązano sprawę zabójcy byłych gangsterów. Czy finał serialu "Odwróceni. Ojcowie i córki" satysfakcjonuje widzów? Zebraliśmy dla was najciekawsze wpisy internautów.

Multimedia

"Odwróceni. Ojcowie i córki" to kontynuacja serialowego hitu TVN sprzed kilkunastu lat. Nowa odsłona "Odwróconych" to przede wszystkim opowieść o relacjach ojców i córek. Na przestrzeni 8. odcinków śledziliśmy historię Blachy (Robert Więckiewicz) i Sikory (Artur Żmijewski). Główny wątek osnuto wokół seryjnego mordercy, który polował na byłych gangsterów, a także jego zleceniodawcy. Widzowie do końca nie wiedzieli, jakimi motywami kierowała się dwójka tajemniczych bohaterów. W finale poznaliśmy jednak rozwiązanie tej zagadki.

Kontynuacja najlepszego serialu TVN strzela ostrą amunicją czy ślepakami? Oceniamy!Zobacz więcej

"Odwróceni. Ojcowie i córki",FINAŁ. - co się wydarzyło?

W ostatnim odcinku nowej odsłony "Odwróconych" Sikora i jego córka Lidka (Joanna Balasz) dalej próbowali wpaść na trop mordercy gangsterów i kontynuowali swoje prywatne śledztwo. Prokurator Gołąbek (Olaf Lubaszenko) zaczął już wątpić, że za zabójstwami stoi Mnich (Andrzej Zieliński). Niedługo potem policjantka odkrywa, w jaki sposób młodzi gangsterzy lokalizowali córkę Blachy (zamontowali w jej biżuterii nadajnik GPS). Jej ojciec również wpada na pewien pomysł. Dzięki zadaniu od terapeutki Sikora odkrywa, kto zlecił zabójstwa gangsterów.

OGLĄDAJ serial "Odwróceni. Ojcowie i córki" na player+

"Odwróceni. Ojcowie i córki",FINAŁ. - kto zlecił zabójstwa gangsterów?

W finale okazało się, że zleceniodawcą był doktor Mucha - znajomy Sikory ze spotkań psychoterapeutycznych, a zarazem ojciec gangstera o pseudonimie Łysy. To właśnie on zginął z rąk pruszkowskich w 1. odcinku 1. sezonu "Odwróconych" (został zastrzelony w garażu). Po latach jego ojciec zapragnął zemsty.

Przez całe życie uratowałem wiele ludzkich istnień a człowiek, którego kochałem najbardziej na świecie gnije w jakimś dole - mówi doktor Mucha w rozmowie z prokuratorem w finale nowych "Odwróconych".

Doktor Mucha był chirurgiem w kontyngencie wojsk ONZ w Strefie Gazy. Tam poznał Kamala (Reda Paweł Haddad) i ściągnął jego rodzinę do Polski. Kiedy lekarz odkrył prawdę o śmierci syna, poprosił Kamala o wyrównanie długu i zabójstwo chodzących wciąż na wolności pruszkowskich.

Sikora prosi córkę, aby zrezygnowała z pracy z policji! Czy ktoś w końcu schwyta seryjnego mordercę?Zobacz więcej

"Odwróceni" - powstanie 3. sezon?

Finał serialu "Odwróceni. Ojcowie i córki" pozostawił wiele pytań. Czy Skucha (Mirosław Zbrojewicz) przeżył postrzał Kamala? Jak potoczyły się dalsze losy Sikory, Blachy i ich córek? Czy prokurator Gołąbek postawił na swoim i wsadził Blachowskiego do więzienia za zabójstwo Bobiego, który w 1. sezonie zabił Skalpela? Co dalej z Laurą (Anna Dereszowska), Mnichem (Andrzej Zieliński) i Ryśkiem (Janusz Chabior)? Stacja TVN na razie nie potwierdziła, że zamierza kontynuować gangsterską opowieść.

"Odwróceni. Ojcowie i córki" - co o finale serialu sądzą widzowie?

Ja dostrzegam mankamenty drugiej serii, ale też potrafię ją docenić i cieszę się, że została nakręcona. Myślę, że każdego interesuje co się stało ze Skuchą, ale uważam, że kolejny sezon Odwróconych nie jest potrzebny, bo mógłby zostać zrobiony kompletnie na siłę.

Druga seria Odwróconych może bardzo mnie nie urzekła, ale na pewno oglądałem z ciekawością co się wydarzy. Patrząc na uśmiech Blachy można wywnioskować, że pojawi się 3 sezon i chyba nawet prokurator Gołąbek zdradził mini spoiler nowego sezonu

Nastepny sezon o czym? "Odwróceni. Dziadkowie i wnuczki"? I tak pierwszy był najlepszy. Drugi był ok tylko dzięki "starej" ekipie. Nie róbcie z tego Na Wspólnej

Musi być kolejny sezon bo musi być wyjaśnione czy Magda poszła na kawę z Sikorą

Są jeszcze wątki na 3 sezon... Nie ma wyjaśnienia sprawy bobiego, został Rysiek, sarnecka, Laura...

A co wy sądzicie o powrocie i finale nowych "Odwróconych"? Jak wam się podobało?

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • Gosc (gość)

  Czekam na ciag dalszy,mysterious ,ze TVN niezaprzepasci sandy dobrej ogladalnosci I zrobi seton 3

  12.08.2019 16:18
 • gosc (gość)

  juz wystarczy , dobrze to juz bylo

  21.04.2019 23:34
 • LEON 77 (gość)

  Serial PETARDA! Zbrojewicz w roli Skuchy OGIEŃ

  17.04.2019 07:28
 • Artyrek (gość)

  Oby była następną część serial zajebisty ! Liczymy na to !

  16.04.2019 20:30
 • Juby (gość)

  Mam nadzieję że będzie następną część!

  16.04.2019 20:29

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×