"Odwróceni. Ojcowie i córki". Jak zmienili się bohaterowie najlepszego serialu TVN? Zobacz zdjęcia z kontynuacji gangsterskiej historii!

Już w lutym "Odwróceni" powrócą na antenę TVN. Podczas konferencji ramówkowej stacji na wiosnę 2019 zaprezentowano pełny zwiastun kontynuacji gangsterskiej historii! W sieci pojawiły się też nowe zdjęcia bohaterów serialu "Odwróceni. Ojcowie i córki". Zobaczcie, jak zmienili się bohaterowie najlepszego serialu TVN.

Multimedia

Wydarzenia drugiego sezonu "Odwróconych" rozgrywają się kilkanaście lat później. Blacha (Robert Więckiewicz) i Sikora (Artur Żmijewski) nie utrzymują już ze sobą kontaktu. „Pruszkowscy” gangsterzy są na wolności, odsiedzieli swoje wyroki i stali się legalni. Stary „Pruszków” nie istnieje. Ten, który go zlikwidował – komisarz Paweł Sikora – jest emerytowanym policjantem. Córka Sikory, Lidka (Joanna Balasz) poszła w ślady ojca i jest policjantką w Komendzie Stołecznej. Odwrócony przez Sikorę gangster Blacha został biznesmenem i świadkiem koronnym – celebrytą. Wydał kilkanaście książek o mafii i spija śmietankę ze swojej dawnej złej sławy. Jego córka Kasia (Eliza Rycembel) właśnie skończyła z wyróżnieniem prawo.

Jednak nierozwiązane wydarzenia z przeszłości niespodziewanie wracają do bohaterów. Śledztwo w sprawie serii brutalnych morderstw, które mogą mieć związek z przeszłością Blachy i Sikory, prowadzi córka Sikory – Lidka – razem ze swoim partnerem w policji Latą (Tomasz Schuchardt). Komisarz – emeryt Paweł Sikora i gangster – literat Blacha muszą znów współpracować, żeby przeżyć. Obaj doświadczą najbardziej elementarnego uczucia człowieka – lęku o własne dzieci. Rozwiązanie zaskoczy wszystkich bohaterów, a pod koniec historii nic nie będzie takie jak na jej początku.

Ekipa serialu po 11 latach wróciła na plan! Co czeka Blachę i Sikorę w nowych odcinkach? [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Za pomysł i scenariusz odpowiadają Artur Kowalewski, Dariusz Suska i Wojciech Zimiński. Serial "Odwróceni. Ojcowie i córki" reżyserują Michał Gazda oraz Jan Holoubek. Autorami zdjęć są Tomasz Augustynek i Bartek Kaczmarek.

OGLĄDAJ nowe odcinki serialu "Odwróceni. Ojcowie i córki" na player+

W obsadzie kontynuacji gangsterskiego hitu sprzed lat znaleźli się: Robert Więckiewicz, Artur Żmijewski, Joanna Balasz, Eliza Rycembel, Małgorzata Foremniak, Małgorzata Mikołajczak, Tomasz Schuchardt, Anna Dereszowska, Wojciech Zieliński, Andrzej Zieliński, Janusz Chabior, Andrzej Grabowski, Mirosław Zbrojewicz, Olaf Lubaszenko, Tomasz Ziętek, Bartosz Gelner i inni.

W galerii możecie zobaczyć, jak zmienili się bohaterowie najlepszego serialu TVN!

Zobacz galerię

"Odwróceni. Ojcowie i córki" zwiastun:

„Odwróceni. Ojcowie i córki” to historia o więzach krwi. W serialu zobaczymy, jak potoczyły się losy byłego już gangstera „Blachy”, w tej roli Robert Więckiewicz i emerytowanego policjanta Sikory – Artur Żmijewski. Wygląda na to, że córki będą musiały zapłacić za grzechy ojców.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×