"Odwróceni. Ojcowie i córki" odcinek 1. Przeszłość dopada Blachę. Musi prosić Sikorę o pomoc! [STRESZCZENIE ODCINKA]

"Odwróceni" powracają! W kontynuacji historii o policjancie i świadku koronnym poznamy ich córki oraz nowych bohaterów. Sprawdź, co wydarzy się w 1. odcinku nowego serialu TVN "Odwróceni. Ojcowie i córki"!

Multimedia

"Odwróceni. Ojcowie i córki" odcinek 1. w poniedziałek, 25.02.2019 o godz. 21:30 w TVN! - sprawdź program tv

Paweł Sikora (Artur Żmijewski), były policjant - legenda, wiedzie spokojne życie emeryta. Dniami, a często i nocami opiekuje się wnuczką. Jego córka Lidka (Joanna Balasz) pracuje na okrągło. Razem ze swoim partnerem Lato (Tomasz Schuchardt) prowadzi angażujące śledztwo w sprawie serii morderstw na starszych, samotnych kobietach. Policjanci wiedzą, kto morduje, ale nie mają dowodów. Kolejne okrutne zabójstwo powoduje, że Lidka postanawia zdobyć te dowody przez bezpośrednią konfrontację z mordercą.

Blacha żartuje z "Ojca Mateusza" w zwiastunie serialu! "Jesteś psem czy księdzem?"Zobacz więcej

W 1. odcinku serialu "Odwróceni. Ojcowie i córki" Blacha (Robert Więckiewicz), świadek koronny numer jeden w Polsce, składa kolejne zeznanie w sądzie przeciw mafii. Nie narzeka na życie, jest biznesmenem i literatem. Nagrywa audiobooki, jego książki o byłych kolegach sprzedają się świetnie. Ma nową piękną żonę, Patrycję (Małgorzata Mikołajczak). Z byłą piękną żoną Mirą (Małgorzata Foremniak) jest w dobrych relacjach. Ich córka Kasia (Eliza Rycembel) właśnie skończyła z wyróżnieniem prawo – po egzaminie cała rodzina spotyka się w eleganckiej restauracji, żeby to uczcić.

OGLĄDAJ nowe odcinki serialu "Odwróceni. Ojcowie i córki" na player+

Słowem - idylla, gdyby nie przeszłość, która niespodziewanie dopada Blachę. W mediach nagle pojawia się informacja, że Blacha zabił kogoś, będąc już świadkiem koronnym. To oskarżenie chwieje nie tylko programem ochrony świadków koronnych w Polsce, ale całym nowym życiem Blachy i Sikory. Sikora, choć obiecał sobie, że nigdy już nie spotka się z Blachą, musi go odnaleźć. Blacha także nie ma wyjścia - prosi Sikorę o pomoc. Czy eks-policjant zgodzi się pomóc byłemu gangsterowi?

Jak zmienili się bohaterowie najlepszego serialu TVN? Zobacz zdjęcia z kontynuacji gangsterskiej historii!Zobacz więcej

Zobacz galerię

"Odwróceni. Ojcowie i córki" - zwiastun

Źródło" TVN/x-news

Komentarze

Skomentuj
 • Nauczcie się pisać bo pójdę na studia i was wywale z roboty (gość)

  Głąby kapuściane z was

  10.02.2019 22:17
 • Lobo (gość)

  Dlaczego nigdy nie było powturki pierwszej częsci?

  31.01.2019 17:41
 • Łukasz (gość)

  Zapowiada się świetnie mam nadzieję że 2 seria będzie równie świetna jak 1

  30.01.2019 17:46

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×