"Odwróceni. Ojcowie i córki" odcinek 5. Jak zginął Cyga? Blacha i Sikora oskarżają Mnicha! [CO SIĘ WYDARZY]

W 5. odcinku serialu "Odwróceni. Ojcowie i córki" policja zacznie badać śmierć Cygi. Blacha i Sikora nie mają wątpliwości, że stoi za tym Mnich! Sprawdź szczegóły!

Multimedia

"Odwróceni. Ojcowie i córki" odcinek 5. w poniedziałek, 25.03.2019 o godz. 21:30 w TVN! - sprawdź program tv

Cyga (Wojciech Zieliński) wpadł pod pociąg. Jego śmierć wygląda na wypadek, były gangster cierpiał na cukrzycę i mógł po prostu zasłabnąć. Mogło to też byś samobójstwo. Technik policyjny, który będzie badał miejsce zdarzenia będzie miał jednak inną teorię.

Kontynuacja najlepszego serialu TVN strzela ostrą amunicją czy ślepakami? Oceniamy!Zobacz więcej

Jego uwagę przykuje dziwny kamyk, który będzie zakrwawiony tylko z jednej strony. Swoim odkryciem podzieli się z Lidką (Joanna Balasz) i Latą (Tomasz Schuchardt). Policjant zlekceważy jednak podejrzenia technika. Zupełnie inaczej na sprawę spojrzy Blacha (Robert Więckiewicz), który będzie pewien, że za śmiercią Kowala (Andrzej Grabowski) i Cygi stoi Mnich (Andrzej Zieliński). Podobnego zdania będzie Sikora (Artur Żmijewski). Szukając sposobu, żeby to potwierdzić, Sikora pójdzie do swojego dawnego przyjaciela, speca od podsłuchów Ucho (Dariusz Toczek).

OGLĄDAJ nowe odcinki serialu "Odwróceni. Ojcowie i córki" na player+

Gołąbek (Olaf Lubaszenko), by zdobyć dowody obciążające Blachę, odwiedza Mirę (Małgorzata Foremniak) w domu. Laura (Anna Dereszowska) wpada w coraz silniejszą depresję – troskliwie opiekuje się nią Kaśka (Eliza Recymbel). Także Blacha dużo pije, przestaje się kontrolować. W pewnym momencie przez sen zwraca się do Pati (Małgorzata Mikołajczak) imieniem swojej byłej żony – przepraszam Mirunia.

Seriale TVN. TOP10 najlepszych produkcji TVN [RANKING]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Źródło: TVN/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×