"Odwróceni. Ojcowie i córki". Robert Więckiewicz, Artur Żmijewski, Olaf Lubaszenko i inni promują gangsterski serial TVN!

Po 12 latach na antenę TVN powróci serial "Odwróceni. Ojcowie i córki”. W czwartek (14.02) odbyła się uroczysta premiera produkcji, na które pojawili się m.in. odtwórcy głównych ról: Artur Żmijewski, Robert Więckiewicz i Joanna Balasz. Zobaczcie, jak prezentowali się na wydarzeniu.

Multimedia

"Odwróceni. Ojcowie i córki" odcinek 1. w poniedziałek, 25.02.2019 o godz. 21:30 w TVN! - sprawdź program tv

Za nami uroczysta premiera serialu "Odwróceni. Ojcowie i córki". Produkcja po 12 latach powróci na antenę TVN. Na ekranie ponownie zobaczymy Roberta Więckiewicza i Artura Żmijewskiego. Oprócz nich w serialu będziemy mogli również oglądać m.in. Małgorzatę Foremniak, Annę Dereszowską, Wojciecha Zielińskiego, Andrzeja Zielińskiego, Janusza Chabiora czy Andrzeja Grabowskiego.

Przeszłość dopada Blachę. Musi prosić Sikorę o pomoc! Zobacz więcej

W serialu pojawią się też nowi aktorzy: Tomasz Schuchardt, Olaf Lubaszenko i Mirosław Zbrojewicz oraz aktorzy młodego pokolenia: Eliza Rycembel, Joanna Balasz, Tomasz Ziętek, Bartosz Gelner, Bartosz Bielenia.

W czwartek (14.02) odbyła się uroczysta premiera produkcji, na które pojawili się m.in. odtwórcy głównych ról. Na wydarzeniu nie zabrakło też twórców "Odwróconych". Obecny był m.in. Artur Kowalewski i Dariusz Suska.

Zobaczcie, jak prezentowali się na wydarzeniu.

Zobacz galerię

Źródło: Agencja TVN, x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×