"Odwróceni. Ojcowie i córki". Zwiastun 2. sezonu "Odwróconych" z Blachą i Sikorą! Co zdradza?

Policjant i świadek koronny. Bohaterowie serialu "Odwróceni" powracają! Teraz połączą ich córki. Zobacz pierwszy zwiastun nowego serialu "Odwróceni. Ojcowie i córki"! Premiera w lutym w TVN!

Multimedia

"Odwróceni. Ojcowie i córki" odcinek 1. w poniedziałek, 25.02.2019 o godz. 21:30 w TVN! - sprawdź program tv

"Odwróceni" powracają! Blacha (Robert Więckiewicz) i Sikora (Artur Żmijewski), czyli gangster z najsilniejszej grupy przestępczej w Polsce oraz doświadczony policjant z Centralnego Biura Śledczego znowu się spotkają. Tym razem ich drogi skrzyżują się za pośrednictwem ich dzieci, a dokładniej - córek.

Data premiery jest już znana! Powrót Blachy i Sikory szybciej niż planowano!Zobacz więcej

Nowa odsłona "Odwróconych" to przede wszystkich historia o relacjach ojców i córek. W serialu, oprócz Więckiewicza i Żmijewskiego, wystąpią: Małgorzata Foremniak, Małgorzata Mikołajczak, Tomasz Schuchardt, Anna Dereszowska, Wojciech Zieliński, Andrzej Zieliński, Janusz Chabior, Andrzej Grabowski, Olaf Lubaszenko i Mirosław Zbrojewicz. Do obsady dołączyli również aktorzy młodego pokolenia: Tomasz Ziętek, Bartosz Gelner Bartosz Bielenia.

"Odwróceni. Ojcowie i córki" - o czym jest serial

Wydarzenia "Odwróconych 2" rozgrywają się kilkanaście lat później. Blacha i Sikora nie utrzymują już ze sobą kontaktu. „Pruszkowscy” są na wolności, odsiedzieli swoje wyroki i stali się legalni. Stary Pruszków nie istnieje. Ten, który go zlikwidował – komisarz Paweł Sikora jest emerytowanym policjantem. Córka Sikory Lidka (Joanna Balasz) poszła w ślady ojca i jest policjantką w Komendzie Stołecznej. Odwrócony przez Sikorę gangster Blacha, stał się biznesmenem, literatem i jedynym na świecie świadkiem koronnym celebrytą. Wydał kilkanaście książek o mafii, spija śmietankę swojej dawnej złej sławy. Jego córka Kasia (Eliza Rycembel) właśnie skończyła z wyróżnieniem prawo.

Eliza Rycembel w kontynuacji serialu TVN! Zagra Kasię - córkę Blachy! [WIDEO+ZDJĘCIA] Zobacz więcej

Śledztwo w sprawie serii brutalnych morderstw, które mogą mieć związek z przeszłością Blachy i Sikory prowadzi córka Sikory Lidka razem ze swoim partnerem w policji Latą (Tomasz Schuchardt). Komisarz-emeryt Paweł Sikora i gangster-literat Blacha muszą znów zacząć współpracować, żeby przeżyć. Obaj doświadczą najbardziej elementarnego lęku człowieka – o własne dzieci.

Zobacz galerię

"Odwróceni. Ojcowie i córki" - zwiastun

Źródło" TVN/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×