"Odwróceni". TVN rozpoczyna prace nad 2. sezonem! Powrócą Robert Więckiewicz i Artur Żmijewski!

Serial "Odwróceni" miał swoją premierę w 2007 roku. Skupiał się na przedstawieniu metod działania polskiej przestępczości zorganizowanej, w dużym stopniu bazujący na prawdziwych postaciach i wydarzeniach. Teraz TVN planuje wznowienie "Odwróconych"!

Multimedia

"Odwróceni" powracają! Serial opowiadał o dwóch mężczyznach - członku gangu pruszkowskiego (Robert Więckiewicz) oraz policjancie z żelaznymi zasadami (Artur Żmijewski). Obaj starali się "odwrócić" siebie nawzajem, tzn. zmusić do współpracy.

Seriale TVN. TOP10 najlepszych produkcji TVN [RANKING]Zobacz więcej

Jak podaje serwis Wirtualnemedia.pl, wkrótce rozpoczną się prace na planie drugiego sezonu "Odwróconych"! - Blacha i Sikora mieli dzieci, inni bohaterowie też. Teraz ta historia dzieje się wśród dzieci bohaterów „Odwróconych”. Okazuje się, że „młody Pruszków” jest jeszcze bardziej bezwzględny niż pierwsza grupa pruszkowska - zapowiedział w rozmowie z portalem Edward Miszczak, dyrektor programowy TVN. - Zdjęcia rozpoczynamy za kilka tygodni. Częściowo powrócą ci sami aktorzy - dodał.

W nowej wersji "Odwróconych" pojawią się Robert Więckiewicz i Artur Żmijewski. Kto wcieli się w ich dzieci? Przekonamy się już wkrótce!

Gwiazdy na prezentacji jesiennej oferty programowej TVN. Kogo zabrakło? [GALERIA+WIDEO]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • fan (gość)

  dzięki Bogu!

  10.08.2018 21:37
 • gość (gość)

  zgadzam się wolę blondynkę z Rybicką niż jakieś mordowanie na ekaranie

  10.08.2018 15:50
 • lepsza blondynka niż mordobicie (gość)

  niestety nie zobaczymy Natalii Rybickiej 28 letnia aktorka kręci kolejne dwa sezony blondynka 7 i 8 w TVP a tak po za tym lepsza blondynka niż mordobicie odwróceni byli nudnym serialem jak flaki z olejem

  10.08.2018 15:49

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×