Oficjalne zdjęcia WSZYSTKICH par 3. edycji "Dancing with the stars"! [GALERIA]

Zobacz, jak prezentuje się 12 nowych par 3. edycji programu "Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami"!

Multimedia

W dwóch sezonach tanecznych zmagań, upragnione Kryształowe Kule w geście zwycięstwa wzniosły dwie piękne kobiety: Aneta Zając i Agnieszka Sienkiewicz, oraz jeden mężczyzna, prawdziwy taneczny mistrz i świetny nauczyciel Stefano Terrazzino, który w Wielkim Finale 2. edycji spowodował, że aż zabujało pokładem, gdy przy dźwiękach muzyki z filmu "Piraci z Karaibów", na parkiet wkroczył jako kapitan Jack Sparrow – jury po występie Agnieszki i Stefano wręcz zaniemówiło… Kto będzie następny?

Poznaj 12 par 3. edycji "Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami"! >>

Show, którego finał jesiennej edycji oglądało ponad 4,5 mln widzów wraca z nową plejadą gwiazd i tancerzy! Wiosną "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami" ponownie zaskoczy. Tańczące gwiazdy i ich trenerów oceniać będzie nasze niezawodne jury w składzie: Beata Tyszkiewicz, Iwona Pavlović, Michał Malitowski i Andrzej Grabowski. Program poprowadzą niezmiennie Anna Głogowska oraz Krzysztof Ibisz.

Taniec bez granic, rywalizacja, emocje i magia, którą można wyczarować tylko na tanecznym parkiecie – szykuje się naprawdę doskonała rozrywka. Premiera 3. edycji "Dancing with the stars" już w piątek 6 marca o godz. 20:00 w Polsacie!

CZYTAJ TAKŻE: 3. EDYCJA "DANCING WITH THE STARS" OD 6 MARCA W POLSACIE! [WIDEO] "DANCING WITH THE STARS". TRENING TATIANY OKUPNIK I TOMKA BARAŃSKIEGO [WIDEO]

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×