"Ojciec chrzestny". Czerwiec pod znakiem klasyki kina gangsterskiego na Paramount Channel [ZDJĘCIA]

Czerwcowa ramówka Paramount Channel HD zachwyci miłośników kina gangsterskiego. Stacja wyemituje trylogię o losach Don Vita Corleone!

Multimedia

Nie ulega wątpliwości, że kino gangsterskie ma jednego ojca – Vito Corleone. Od 45 lat legendarny „Ojciec Chrzestny” porusza i inspiruje zarówno widzów, jak i twórców. Wielu reżyserów odwołuje się w swoich obrazach do gangsterskiej ikony kinematografii, która z biegiem lat nie traci na wartości i wciąż wzbudzają ogromny szacunek.

Paramount Channel HD stojąc na straży filmowej klasyki pragnie przypomnieć dlaczego „Ojciec Chrzestny” otrzymał 3 Oscary, 5 Złotych Globów, 6 nagród Amerykańskiego Instytutu Filmowego i na stałe zapisał się w świadomości widzów na całym świecie.

OJCIEC CHRZESTNY I

Emisja: niedziela, 18 czerwca, godz. 20:00
Amerykańska produkcja, która stała się legendą kina. W pierwszej części opowieści o nowojorskiej, rodzinnej mafii, Don Corleone pragnie przekazać władzę jednemu ze swoich synów. Jeden z nich, Michael (Al Pacino), okazuje się być przeciwny działalności ojca. Splot wydarzeń sprawia jednak, że Michael znajduje się niemal w samym środku wielkiej wojny gangów, skąd nie ma już drogi powrotnej.

Ewka czy Marysia? Która z nich umrze w ostatnim odcinku? [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

OJCIEC CHRZESTNY II

Emisja: poniedziałek, 19 czerwca, godz. 20:00
Oskarowy film podzielony jest na dwie części. Pierwszą z nich stanowi prequel, w którym poznajemy młodego Don Vito na początku przestępczej ścieżki. Druga część jest kontynuacją oryginału, w której Michael przejmuje władzę w rodzinnej mafii i staje w obronie rodziny i interesów. Dzięki takiej konstrukcji fabuły udaje się dostrzec i lepiej zrozumieć budowaną latami potęgę przestępczej sieci.

OJCIEC CHRZESTNY III

Emisja: wtorek, 20 czerwca, godz. 20:00
Don Michael Corleone jest już zmęczony przestępczym światem i coraz bardziej obawia się o swoją rodzinę. Chce przywrócić w swoim życiu spokój i przede wszystkim zapewnić bezpieczeństwo najbliższym. Planuje zalegalizować swoje interesy i tym samym sprawić, by on i jego rodzina mogli już zawsze cieszyć się życiem w wolnym od zbrodni otoczeniu.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • W.S. (gość)

    Mógłbym zrozumień gdyby stacja nadała jakieś stare klasyki Film-Noir , lub coś nowszego co nie miało jeszcze premiery w naszym kraju. Robienie wielkiego szumu wokół "Ojca Chrzestnego" jest raczej śmieszne. Ten film w ciągu roku, można kilka razy oglądać w ogólnodostępnych stacjach TV. Jest w kinach on-line (legalnych lub nielegalnych) . Bez problemu można go pobrać w sieci , w każdej jakości (łącznie z Full Blu-Ray). Po co pisać "gratka dla miłośników kina gangsterskiego. Miłośnicy gatunku maja ten film na półce lub na dysku twardym. To raczej obciach dla Paramount że tak reklamuje ten film. Dodatkowo stacja jako że ma krótsze bloki reklamowe, częściej przerywa film reklamami. Co to za przyjemność ?. Paramount zaczyna powoli gnuśnieć. tylko powtórki i reklamy. Po początkowym zauroczeniu, coraz więcej widzów zaczyna źle oceniać stację. Do tego zupełnie nieudane produkcje rozrywkowe. Ostatni naprawdę rzadko tam zaglądam.

    26.05.2017 04:59

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×