ojciec chrzestny

Filmy z Robertem De Niro. Od młodego Don Vita Corleone do podstarzałego dziadka Dicka Kelly! [TOP 20]

Robert De Niro to jeden z najlepszych aktorów wszech czasów, dwukrotny zdobywca Oscara, a także ulubieniec wybitnego reżysera - Martina Scorsese. Swą popularność zawdzięcza przede wszystkim rolom w dramatach gangsterskich - zagrał on m.in. w „Ojcu chrzestnym II” i „Chłopcach z Ferajny”. Nie bez znaczenia przy tym jest to, że niemal wszystkie filmy z Robertem De Niro odniosły ogromny sukces komercyjny. Sprawdź, nasz subiektywny ranking najlepszych filmów z Robertem De Niro.

26.08.2019Ranking

Filmy na podstawie książek. Najlepsze adaptacje filmowe wszech czasów! [TOP15]

Kultowe powieści niemalże od początku istnienia kina stanowiły niewyczerpane źródło inspiracji dla producentów filmowych. Większość topowych historii z wielkiego ekranu ma swój pierwowzór w książkach, a wśród najpopularniejszych pisarzy, którzy doczekali się adaptacji swoich powieści, można wymienić: Stephena Kinga, Nicholasa Sparksa, Jojo Moyes, Jane Austin i Agathę Christie. Przedstawiamy subiektywny ranking najlepszych filmów na podstawie książek!

19.06.2019Ranking

Filmowe hity na weekend 12-14.08.2016. Co warto obejrzeć? [GALERIA]

W ten weekend czekają na nas przede wszystkim filmy akcji, które świetnie wpasowują się w emocjonujący klimat Igrzysk Olimpijskich w Rio. Nie zabraknie również propozycji dla fanów klasyki kina, takich jak "Ojciec chrzestny", czy "Skazani na Shawshank". Natomiast miłośnicy gry aktorskiej Vina Diesela, będą mogli cieszyć się aż dwiema jego produkcjami. Jakie filmy warto zobaczyć? Sprawdźcie!

12.08.2016Filmy na weekend

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×