Ojciec Edyty Herbuś: Nic nie wiem o ślubie!

Marzenia Edyty Herbuś o pięknym ślubie mogą się w końcu ziścić. Tylko kiedy?

Multimedia

Czy kolejny związek Edyty Herbuś okaże się niewypałem, tak jak poprzednie? Tego Edycie oczywiście nie życzmy, ale zapowiadał się piękny ślub, a wyszło, jak zwykle. I choć wszyscy chcielibyśmy, aby tym razem marzenie Edyty i pięknym ślubie w końcu się spełniło, nic na to na razie nie wskazuje.

Super Express sięgając do źródła porozmawiał na temat ewentualnego zamążpójścia Edyty Herbuś z jej ojcem, Zdzisławem Herbusiem. Co tato Edyty powiedział o ślubie córki?

Nic nie wiem na ten temat. O zaręczynach z Mariuszem też nic nie słyszałem. Ale jeśli moja córka podejmie taką decyzję, to na pewno będzie to dobry wybór. Do tej pory wszystkie decyzje, które podejmowała, były słuszne. Ja nie mam nic przeciwko …

Przy tym wszystkim troskliwy tato Herbuś zaznacza, że Edycie nie spieszno do pieluch. Podobno brat tancerki ma dziecko i Edyta wie, ile to wymaga pracy, poświęcenia i jak przestawia życie do góry nogami.

A co na te rewelacje aktualny partner Edyty, ewentualny mąż, reżyser Mariusz Treliński? Zdecydowanie nie chce rozmawiać na temat swoejgo życia prywatnego.

Czytaj także: Kwaśniewska i Herbuś dementują plotki Herbuś przyjmuje tylko ambitne propozycje! Herbuś obraziła się za “lachonka"!?

Komentarze

Skomentuj
  • ... (gość)

    niech czeka, obudzi się po 60- ce heheee

    01.07.2010 20:05
  • ziomek (gość)

    aha

    30.06.2010 20:27

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×