Ojciec Małgorzaty Sochy choruje na Alzheimera!

Małgorzata Socha zdecydowała się opowiedzieć o chorobie ojca, by w ten sposób wesprzeć inne rodziny chorych.

Multimedia

Małgorzata Socha w wywiadzie dla "Twojego Imperium" opowiedziała o chorobie ojca, który od kilku lat zmaga się z chorobą Alzheimera.

- Mówię głośno, bo problemom ludzi schorowanych i starych nie poświęca się uwagi. Starość nie jest wdzięcznym tematem, a przecież czeka każdego. Powiedziałam, że ojciec zmaga się z chorobą Alzheimera, ale tak naprawdę zmaga się z nią cała rodzina.

CZYTAJ TAKŻE: MAŁGORZATA SOCHA CHCE MIEĆ KOLEJNE DZIECKO MAŁGORZATA SOCHA O POWROCIE NA PLAN "NA WSPÓLNEJ" [WIDEO]

Aktorka wyznała, co jest dla niej najtrudniejsze w spotkaniu z chorym ojcem.

- Kontakt z tatą nie jest łatwy. Rzeczywistość czasami do niego dociera, czasami nie. Kiedy przychodzimy, cieszy się, że ma wnuczkę, ale zaraz o tym zapomina. Jest bezradny jak dziecko - powiedziała Socha.

CZYTAJ TAKŻE: JAK MAŁGORZATA SOCHA UBIERA SWOJĄ CÓRKĘ? [WIIDEO] MAŁGORZATA SOCHA JAKO PIRATKA W NOWEJ ODSŁONIE "KRÓLOWEJ ŚNIEGU"

Aktorka zaznaczyła, że bardzo podziwia i wspiera mamę, na której ciąży największa odpowiedzialność, bo to ona na co dzień opiekuje się chorym.

- Mama żyła z fantastycznym facetem, męskim, dowcipnym i opiekuńczym. Pozwalał jej być kobietą, o którą on się troszczy. A teraz ona musi przejąć wszystkie jego obowiązki. Musi mieć dużo siły i cierpliwości. Staramy się zapewnić mu jak najlepsze warunki. Razem z bratem pomagamy też finansowo, bo ta choroba sporo kosztuje. I tak wygląda moje życie.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×