"Ojciec Mateusz". Aktorzy, którzy zagrali kilka ról w serialu. Komu spodobało się w Sandomierzu?

Serial "Ojciec Mateusz" jest emitowany już od wielu lat, więc nic dziwnego, że czasem jeden aktor wystąpił w kilku odcinkach, ale w różnych rolach. Którzy pojawiali się w Sandomierzu jako inni bohaterowie? Sprawdź!

Multimedia

Aktorzy w kilku różnych rolach w serialu "Ojciec Mateusz"

Serial "Ojciec Mateusz" doczekał się aż 24. sezonów i ponad 300 odcinków. Dlatego twórcy korzystają z długiego czasu trwania produkcji i faktu, że widzowie mogą zapomnieć, więc czasem wykorzystują ponownie aktorów, którzy już wystąpili w serialu i dają im inne role.

Ojciec Mateusz, proboszcz Kozioł i inni. Kto najlepiej wcielił się w rolę kapłana?Zobacz więcej

Takich przypadków jest mnóstwo! I nie chodzi tu tylko o aktorów, którzy zagrali kilka epizodycznych ról, których nie można powiązać - jak na przykład Dariusz Kordek czy Marcin Rogacewicz - ale i takich, którzy wystąpili w serialu raz w małej roli, a raz już w bardziej rozbudowanej i ważnej. Tak było w przypadku Redbada Klynstry-Komarnickiego, Bartłomieja Firleta, Mikołaja Roznerskiego czy Katarzyny Maciąg.

Oni siedzieli w więzieniu za niewinność! Kto został niesłusznie oskarżony?Zobacz więcej

W naszej galerii zebraliśmy tylko kilka spośród wielu przykładów aktorów, którzy wystąpili w serialu dwa, trzy, a nawet cztery razy. Sprawdźcie, którzy aktorzy wystąpili w kilku rolach w serialu "Ojciec Mateusz"!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Ja (gość)

    Zaktualizujcie galerię i dodajcie Paulinę Chruściel. W serialu pojawiła się 3 razy w odcinkach 38, 129 oraz 284

    14.10.2021 20:52

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×