"Ojciec Mateusz". Alżbeta Lenska ma koronawirusa. Dwa lata temu walczyła o życie. Jak się czuje?

Alżbeta Lenska poinformowała za pośrednictwem mediów społecznościowych, że ma koronawirusa. Dwa lata temu aktorka walczyła o życie. Jak teraz się czuje?

Multimedia

Alżbeta Lenska zarażona koronawirusem

Pandemia koronawirusa jest w natarciu. O zarażeniu COVID-19 poinformowała Alżbeta Lenska. Aktorka od dwóch lat boryka się z problemami zdrowotnymi. W 2018 roku zasłabła podczas spektaklu i okazało się, że ma guza mózgu. Na szczęście została poddana operacji, która uratowała jej życie. Z kolei na początku 2020 roku miała wypadek na stoku narciarskim.

Alżbeta Lenska trafiła do szpitala! "Myślałam, że wykorzystałam już limit operacji"Zobacz więcej

Teraz okazało się, że Lenska zaraziła się koronawirusem. Informację o tym przekazała za pośrednictwem mediów społecznościowych. Zaznaczyła przy tym, że czuje się dobrze, a wirus potraktował ją łagodnie.

Kochani zniknęłam na parę dni ponieważ stanęłam na froncie zmierzenia się z coraz bardziej szalejącym wirusem COVID, który niestety i mnie trafił...Nie mam na szczęście klasycznych objawów z czego bardzo się cieszę, za to bardzo mało sił, odcięcie od świata i próbę ogarniania rzeczywistości...W wirze pracy świat sprowadził mnie do parteru i zamknął w domu...Przyznam, że po chwilowym załamaniu zaczęłam się w końcu cieszyć Naszą rodzinną izolacjo/kwarantanną💞Dlaczego? Bo mam ogromne szczęście, że tak łagodnie mnie COVID potraktował i jedynie zabrał na chwilę energię. Mam nadzieję, że tak zostanie, a za chwilę zacznę już wracać do Siebie z nowymi siły.

Pod wpisem aktorki pojawiło się mnóstwo komentarzy, w których fani i obserwatorzy życzą Alżbecie dużo zdrowia. Dołączamy do tych życzeń!

Julia Kamińska w izolacji domowej. Zdjęcia do nowych odcinków serialu TVN zostały przerwane?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Źródło: Dzień Dobry TVN/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×