"Ojciec Mateusz". Ksiądz Mateusz oskarżony o złamanie tajemnicy spowiedzi! Kiedy nowe odcinki? [CO SIĘ WYDARZY]

Nowa seria "Ojca Mateusza" już wkrótce w TVP1! Mateusz i pozostali mieszkańcu Sandomierza będą mieli ręce pełne roboty. W kłopoty wpadnie sam ksiądz Mateusz! Grozić mu będzie nawet ekskomunika! Co jeszcze wydarzy się w nowych odcinkach "Ojca Mateusza"?

Multimedia

"Ojciec Mateusz" sezon 21. - premierowy odcinek w czwartek, 28.02.2019 o godz. 20:35 w TVP1! - sprawdź program tv

W nowej serii "Ojca Mateusza" policjanci z sandomierskiej komendy i nieoceniony Mateusz (Artur Żmijewski) będą mieli ręce pełne roboty. Razem rozwiążą wiele intrygujących i zawiłych zagadek kryminalnych. Kłopoty będzie miał też sam ksiądz Mateusz! Po tym jak zostanie oskarżony o złamanie tajemnicy spowiedzi grozić mu będzie nawet ekskomunika! W tym sezonie nie zabraknie bulwersujących afer obyczajowych i miłosnych uniesień.

Ksiądz Żmigrodzki wspiera oszusta? Mateusz na dywaniku u biskupa! [CO SIĘ WYDARZY+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Za sprawą rehabilitantki Heleny (Olga Barej) serce zabije mocniej aspirantowi Marianowi Marczakowi (Artur Pontek), inspektora Oresta Możejkę (Piotr Polk) zauroczy nowa sąsiadka Martyna (Katarzyna Maciąg), a jego syn Dominik (Antonii Tyszkiewicz) zacznie wzdychać do Tosi (Oliwia Ogorzelska). Miłosne perypetie nie ominą też Ewy Kobylickiej (Edyta Olszówka) i Wojtka (Kuba Wesołowski). Ich pierwsza rocznica poznania, o włos nie zakończy się poważnym kryzysem.

Do rewolucyjnych zmian dojdzie w życiu sierżanta Gibalskiego (Rafał Cieszyński). Na świecie w końcu pojawią się wyczekiwane bliźniaki. Zanim jednak do tego dojdzie, policjant będzie musiał stoczyć walkę z niebezpiecznym bandziorami. Potem przekona się, że ojcostwo to twardy kawałek chleba. Mieszkańcami Sandomierza wstrząsną informacje o szanowanym chirurgu Andrzeju Kosowskim. Lekarz zostanie oskarżony o molestowanie stażystek w szpitalu. Do tragicznej zbrodni dojdzie też w nielegalnej świątyni hazardu. Mietek Nocul (Michał Piela) przekona się jak niebezpieczna może być nawet gra planszowa. Gdy policjant zacznie myśleć o sobie jak o Magu z gry i pojawi się na plebanii w pelerynie, Mateusz weźmie sprawy w swoje ręce. Lokalną społeczność zjednoczy zaś zniknięcie 10-letniej Gosi. Funkcjonariusze razem z ochotnikami ruszą na poszukiwania dziewczynki.

Sporo będzie się działo u babci Lucynki (Aleksandra Górska). Babcia spotka swoją pierwszą miłość i zdradzi powody rozstania. Wystartuje też w konkursie tańca. Ciemne chmury zgromadzą się nad Natalią (Kinga Preis). Gosposia w tajemniczych okolicznościach zniknie z plebanii i będzie podejrzewana o morderstwo! Kłopoty będzie miał też Mateusz. Po tym jak zostanie oskarżony o złamanie tajemnicy spowiedzi grozić mu będzie nawet ekskomunika. Na plebanii pojawi się nowy wikary.

Tych duchownych chcielibyśmy znać! Kto najlepiej zagrał księdza w serialu? Zobacz więcej

Gościnnie w obsadzie zobaczymy także m.in. Jacka Komana, Ewę Dałkowską, Piotra Machalicę, Magdalenę Lamparską, Krzysztofa Janczara, Agnieszkę Wosińską, Katarzynę Maciąg, Michała Lesienia, Alana Andersza, Dariusza Kordka, Paulinę Gałązkę, Agnieszkę Wagner, Aleksandrę Nieśpielak i Michała Malinowskiego.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×