"Ojciec Mateusz". Maciej Musiał wraca do serialu? Znowu wcieli się w Michała? [CO SIĘ WYDARZY]

W nowym sezonie "Ojca Mateusza" znowu pojawi się wątek Michała, wnuka Lucyny. Czy to znaczy, że Maciej Musiał wraca do serialu? Sprawdź, co już wiadomo!

Multimedia

"Ojciec Mateusz" sezon 22. już od września w TVP1! - sprawdź program tv

Na samym początku serialu "Ojciec Mateusz" jedną z głównych ról grał Maciej Musiał. Wcielał się w Michała Wielickiego, wnuka Lucyny (Aleksandra Górska), który mieszkał na plebanii, ale później wyjechał wraz z ojcem (Jan Jankowski) za granicę.

Grzegorz Daukszewicz znów zagra w serialu! I to grubą szychę!Zobacz więcej

Teraz okazuje się, że w kolejnym, 22. sezonie "Ojca Mateusza" znowu pojawi się wątek Michała! Jak dowiedział się Świat seriali chłopak wyśle babci przesyłkę, ale bardzo szybko okaże się, że zawiera ona cukierki i gumy do żucia nafaszerowane dopalaczami! Policja od razu zainteresuje się tajemniczą przesyłką... Mimo to Natalia (Kinga Preis) nie zwątpi w uczciwość byłego podopiecznego i od razu zacznie go bronić. - To niemożliwe, że nasz Michał ma coś wspólnego z narkotykami! - wykrzyczy.

Możejko i Justyna znowu razem?! Inspektor zrozumie, że to miłość jego życia! Zobacz więcej

Przypomnijmy, że Maciej Musiał ostatni raz pojawił się w "Ojcu Mateuszu" osiem lat temu - w 83. odcinku przyjechał do Sandomierza na wakacje i na jednej z imprez zapalił marihuanę - pod jej wpływem wyskoczył przez okno i złamał nogę! Produkcja serialu na razie nie chce zdradzać, czy w nowym sezonie znowu zobaczymy Macieja Musiała, ale kilka tygodni temu na Instagamie pojawiło się zdjęcie, dzięki któremu wiemy, że aktor był na planie serialu TVP!

Chcielibyście, aby wrócił?

Paweł Królikowski wraca do serialu! Znów namiesza w głowie Natalii?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Edyta Olszówka broni występu Macieja Musiała w "1983"

Źródło: WideoPortal/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×