"Ojciec Mateusz". Mamy nowe zdjęcia z planu serialu

Prace nad nową serią serialu "Ojciec Mateusz" trwają. Edyta Olszówka opublikowała na swoim profilu społecznościowym zdjęcia z planu serialu w Sandomierzu.

Multimedia

Edyta Olszówka, czyli serialowa aspirant sztabowa Ewa Kobylicka, pochwaliła się zdjęciami z planu kolejnego sezonu serialu "Ojciec Mateusz". Razem z Piotrem Polkiem, który wciela się w postrać komendanta Możejko, pozują na tle wyławianego z wody samochodu. "-W Sandomierzu z Piotr Polk łapiemy złodziei, czyli serdeczne pozdrowienia z planu."- podpisała zdjęcie aktorka.

Pierwszy odcinek nowej serii "Ojca Mateusza" mogliśmy oglądać w ubiegły piątek o godzinie 23.55.

„Ojciec Mateusz” to polski serial telewizyjny realizowany na zamówienie TVP1 w oparciu o kultowy włoski format „Don Matteo”. W polskiej wersji akcja serialu rozgrywa się w Sandomierzu i jego okolicach. Każdy z odcinków opowiada odrębną historię. Powracający z misji na Białorusi ksiądz Mateusz (Artur Żmijewski) zostaje wezwany przez biskupa (Sławomir Orzechowski). Na spotkaniu w kurii dowiaduje się, że obejmie probostwo w niewielkiej miejscowej parafii. Na pierwszej mszy odprawianej przez Mateusza poznajemy barwne grono jego parafian. Jest wśród nich jego gospodyni Natalia (Kinga Preis), Piotr – kościelny i organista w jednej osobie (Łukasz Lewandowski) i policjant Nocul (Michał Piela). Gdy niezwykły detektywistyczny talent nowego proboszcza się ujawni się, aspirant Nocul stanie się częstym gościem na plebanii.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×