"Ojciec Mateusz". Michał wróci do Sandomierza! Przekaże bliskim świetne wieści i... zostanie aresztowany? [CO SIĘ WYDARZY]

W kolejnych odcinkach "Ojca Mateusza" Michał wróci do Sandomierza! Wszyscy mieszkańcy plebanii będą zachwyceni, a wnuk babci Lucyny będzie miał dla nich niespodziankę! Jaką? Sprawdź!

Multimedia

"Ojciec Mateusz" nowe odcinki w czwartki o godz. 20:35 w TVP1! - sprawdź program tv

Michał (Maciej Musiał) już od kilku lat mieszka w Wielkiej Brytanii i do tej pory nie odwiedzał babci (Aleksandra Górska). Teraz się to zmieni!

Dawna miłość Ewy pojawi się w Sandomierzu! Jej związek z Wojtkiem przejdzie poważny kryzys!Zobacz więcej

W kolejnych odcinkach "Ojciec Mateusz" Walicki przyjedzie do Sandomierza, co bardzo wzruszy Lucynę. - Bałam się, że już cię nie zobaczę - powie na powitanie. Szybko okaże się, że Michał nie przyjechał sam, ale z dziewczyną, Lucy (Izabela Perez), którą chciał wszystkim przedstawić. Mieszkańcy plebanii od razu ją polubią!

Później Michał i Lucy wybiorą się wspólnie na spacer i spotkają byłą dziewczynę Walickiego. Jeszcze tego samego wieczoru, gdy Lucy zaśnie, Michał wymknie się z domu i umówi się na randkę ze swoją eks! Co gorsza, rano na plebanii zjawi się policja, bo Walicki będzie podejrzany o pobicie! Okaże się, że w czasie, gdy ten był na randce, ktoś pobił mężczyznę, który kilka godzin wcześniej obrażał Lucy.

Kiedy dziewczyna Michała dowie się, że ten wcale nie był w nocy na plebanii, postanowi go zostawić i wyjechać. Okaże się też, że Lucy jest w ciąży! Czy da Michałowi drugą szansę, a on zostanie oczyszczony z zarzutów? Tego dowiemy się wkrótce!

Nowy proboszcz w parafii w Sandomierzu! Ksiądz Mateusz znika z serialu?!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×