"Ojciec Mateusz". Możejko zakochał się w Martynie?! Dominik nie będzie zachwycony [CO SIĘ WYDARZY]

W nowych odcinkach serialu "Ojciec Mateusz" uczucie między inspektorem Możejką, a jego piękną sąsiadką zacznie rozkwitać! Ktoś jednak bardzo będzie chciał, by nic z tego nie wyszło. Sprawdź, co już wiemy!

Multimedia

"Ojciec Matuesz" w każdy czwartek o godz. 20:35 w TVP2! - sprawdź program tv

Orest Możejko (Piotr Polk) nie ma szczęścia w miłości. Na swoim koncie ma już przecież nieudane związki z Darią i Tamarą. Obecnie policjant stara skupiać się na pracy, a nie na amorach. Wkrótce jednak miłość sama zapuka do jego drzwi.

Grzegorz Daukszewicz znów zagra w serialu! I to grubą szychę!Zobacz więcej

W jednym z nowych odcinków serialu "Ojciec Mateusz" w jego domu pojawi się bowiem Martyna (Katarzyna Maciąg) wraz z córką Tosią (Oliwia Ogorzelska). Okaże się bowiem, że w lokum sąsiadki pękła rura i na czas remontu będzie musiała się z niego wyprowadzić.

Kobieta postanowi poprosić o pomoc Możejkę. - Wszędzie stoi woda. Masz może pomysł na tani nocleg przez kilka dni? - zapyta sąsiada. Policjant od razu zaoferuje jej gościnę u siebie. - Nie chcę sprawiać kłopotu - powie Martyna, ale ostatecznie postanowi przyjąć zaproszenie.

Syn Oresta, Dominik (Antoni Tyszkiewcz), nie będzie zachwycony pomysłem ojca. Wprost powie mu, że nie chce, aby Martyna i Tosia z nimi zamieszkały. Będzie się bał, że kobieta zacznie podrywać jego tatę. Możejko zignoruje jednak wątpliwości chłopca.

Ewa i Wojtek zamieszkają razem? Lekarz chce zrobić kolejny krok!Zobacz więcej

Co ciekawe, syn policjanta znajdzie sojusznika w Tosi. Dzieciaki wspólnie postanowią zdusić związek swoich rodziców w samym zarodku. Kilka godzin później Martyna dostanie ogromy bukiet kwiatów od tajemniczego wielbiciela.

Na telefon kobiety zaczną także spływać miłosne SMSy. Do pewnego momentu wszystko będzie szło zgodnie z planem Dominika i Tosi. Niestety, nie przewidzą tego, że Możejko poprosi Paruzela (Jędrzej Taranek), aby sprawdził, kto wysyła wiadomości.

Gdy inspektor pozna prawdę, postanowi poważnie porozmawiać z synem. Na całe szczęście usłyszy w końcu słowo "przepraszam". Czy teraz miłość Oresta i Martyny będzie mogła rozwijać się bez przeszkód?

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×