"Ojciec Mateusz". Natalia i Pluskwa wreszcie będą razem? Metamorfoza gospodyni księdza! [CO SIĘ WYDARZY]

Natalia i Pluskwa wciąż nie mogą się dotrzeć, choć zależy im na sobie. Czy w kolejnym sezonie "Ojca Mateusza" będą w końcu razem? Sprawdź, co już wiadomo!

Multimedia

"Ojciec Mateusz" nowe odcinki po wakacjach 2020 w czwartki o godz. 20:35 w TVP1! - sprawdź program tv

Natalia (Kinga Preis) i Pluskwa (Eryk Lubos) znają się od wielu lat i widać, że zależy im na sobie. Wciąż jednak nie potrafią wyznać sobie nawzajem swoich uczuć i tkwią w dość niezręcznej sytuacji. Czy to się w końcu zmieni?

Tych duchownych chcielibyśmy znać! Kto najlepiej zagrał księdza w serialu? Zobacz więcej

Wygląda na to, że w kolejnym sezonie serialu "Ojciec Mateusz" ten wątek zostanie kontynuowany! Na Instagramowym profilu serialu pojawiła się wspólna fotografia tej pary, podpisana "love is love". Czy to znaczy, że Natalię i Waldka połączy wreszcie miłość? A może będzie to tylko "przyjacielska miłość"?

Co więcej, okazuje się, że w nowych odcinkach gospodyni księdza będzie wyglądała trochę inaczej i nie będzie już blondynką! Czy wraz ze zmianą wyglądu zmieni też swoje nastawienie do Pluskwy? Czas pokaże!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Po (gość)

    Co za za zboczeńcy piszą te komentarze?

    24.06.2020 04:27
  • Mati (gość)

    Czytajcie ze zrozumieniem-to nie Mateusz się zakocha

    23.06.2020 17:42
  • Latynos (gość)

    Dlaczego Kurski miałby wylecieć z TVP ? Za to że Mateusz zakochałby się w Natalii ?. A dlaczego by nie ?. Fajnie i romantycznie by było jkl w południowoamerykańskim serialu że bogaty dziedzic zakochuje się w prostej służącej.

    22.06.2020 16:23
  • Manuela (gość)

    Bardzo mnie dziwią komentarze krytykujące ten serial.Nie oglądacie?To skąd wiecie że to kicha?????Ja oglądam i bardzo lubię.To tak jak z disco polo.Nikt nie słucha a wszyscy znają😀😀😀😀😀

    22.06.2020 12:26
  • Tadek (gość)

    Ludzie robią sobie żarty.trzeba mieć dystans.ktoś tu bierze za bardzo do siebie.lubie Mateusza z pierwszych odcinkow.teraz też ok.

    21.06.2020 19:55
  • Kards (gość)

    Mnie się ten serial podoba i komentarze niektórych mnie irytują trochę więcej panu ludzie to tylko serial a wy się dopieprzacie nawet do tego zenadaaa

    21.06.2020 14:58
  • Laleya (gość)

    Ksiądz nie może zakochać się w Natali bo to program tvp nadaje ,kurski wylecialby w podskokach..

    21.06.2020 09:05
  • Laleya (gość)

    Ksiądz nie może zakochać się w Natali bo to program tvp nadaje ,kurski wylecialby w podskokach..

    21.06.2020 09:05
  • Czlowiek (gość)

    A skąd wy to wszystko wiecie?

    20.06.2020 20:53
  • mezalians (gość)

    Ach szkoda ja wolałbym żeby to Mateusz ożenił się z Natalią tak jak w Latynoamerykańskim serialu że bogaty dziedzic zakochuje się w prostek służącej. Fajnie by było żeby Mateusz i Natalia się pobrali. Sandomierz to bajkowe miasto więc Natalia by była naszym Kopciuszkiem a Mateusz jej księciem. .

    20.06.2020 19:14
  • Bob (gość)

    To nie oglądajcie. Spieprzać.

    20.06.2020 19:09
  • Ann (gość)

    Ksiądz Mateusz udzieli ślubu Natalii i Pluskwie .Po czym okaże się ,że Mateusz jest sekretnym kochankiem Natalii i nie będzie już mógł żyć z myślą, że Natalia już nie będzie jego nałożnicą i będzie chciał skoczyć z pierwszego piętra swojego domu ,ale babcia go powstrzyma. I Mateusz wyjedzie do Afryki i koniec serialu , który i tak ciągnie się jak flaki z olejem .

    20.06.2020 17:43
  • Dzido (gość)

    Mina mówi sama za siebie debilizm do kwadratu

    19.06.2020 22:37
  • Latynos (gość)

    Ja to myślałem że Mateusz zakocha się w Natalii tak jak w latynowskim serialu że bogaty dziedzic zakochuje się w prostej służącej tak i tu Ksiądz Mateusz w Natalii.

    19.06.2020 19:55