"Ojciec Mateusz" odcinek 256. Piłkarskie emocje w Sandomierzu! [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]

Po klęsce na Mistrzostwach Świata reprezentacja Polski dowodzona przez nowego trenera Jerzego Brzęczka zaskakująco dobrze zaczęła Ligę Narodów, remisując na wyjeździe z wielkimi Włochami. Polscy kibice znowu uwierzyli w kadrę. A jak wygląda stan piłki nożnej w Sandomierzu? Jak na boisku radzi sobie ojciec Mateusz?

Multimedia

"OJCIEC MATEUSZ" ODCINEK 256 - W CZWARTEK, 4 PAŹDZIERNIKA, O GODZINIE 20:35, NA ANTENIE TVP1

Odcinek „Ojca Mateusza” – „Piłkarski pasjans” TVP1 wyemituje specjalnie tuż przed kolejnym spotkaniem naszej reprezentacji, by wesprzeć odradzający się entuzjazm polskich kibiców. W tym specjalnym odcinku Ojciec Mateusz zostaje trenerem piłkarskiej reprezentacji sandomierskich policjantów, którzy grają mecz przeciwko komendzie z Kielc. Obserwujemy naszych bohaterów podczas wyczerpujących treningów, widzimy ich zmagania z własnymi słabościami – technicznymi, fizycznymi, ale i psychicznymi.

Ojciec Mateusz rozwiązuje zagadkę w Siedlcach. Sprawdź, co się wydarzy! [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Ojciec Mateusz (Artur Żmijewski) – jak to dobry trener – musi ustawić drużynę taktycznie, ale też mentalnie (np. Nocul (Michał Piela) nie chce stać na bramce, bo wciąż zmaga się z traumą z dzieciństwa). Atmosferze sportowego święta dadzą się porwać wszystkie znane widzom bohaterki serialu. Podczas meczu dochodzi do zabójstwa sędziego – pierwszym oskarżonym staje się Nocul… Śmierć arbitra odsłania korupcyjną aferę i powiązania zmarłego z syndykatem ustawiającym mecze dowodzonym przez Krawca (postać i wątek wzorowane na słynnej aferze „Fryzjera”). Co jeszcze wydarzy się w 256 odcinku serialu „Ojciec Mateusz”?

Piłkarski odcinek „Ojca Mateusza” zostanie wyemitowany w czwartek 4.10.2018 o 20.35 w TVP1, tydzień przed ważnym meczem polskiej reprezentacji z Portugalią w ramach rozgrywek Ligi Narodów.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×