"Ojciec Mateusz" odcinek 260. Matka Dziubaka zwiąże się z przestępcą? Co zrobi policjant? [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]

Przed nami 260. odcinek serialu "Ojciec Mateusz". Mama Dziubaka przedstawi synowi nowego partnera. Policjanta zaniepokoi jednak dziwne zachowanie mężczyzny. Czy ukochany Anny ma coś na sumieniu? Sprawdź, co wydarzy się w tym odcinku "Ojca Mateusza".

Multimedia

"Ojciec Mateusz" odcinek 260. w czwartek, 8.11.2018, o godz. 20:35 w TVP1! - sprawdź program TV

W 260. odcinku serialu "Ojciec Mateusz" starsza kobieta zostanie napadnięta w parku. Gdy policjanci przejrzą miejski monitoring, zauważą pijaczka z torebką poszkodowanej. Podczas zatrzymania mężczyzny, odkryją w jego garażu wiele części do różnych samochodów. Lokalny pijaczek będzie jednak twierdził, że znaleziska do niego nie należą i tylko je dla kogoś przechowuje.

Ola Szwed gościnnie w serialu. Jej bohaterka będzie zabijać? [CO SIĘ WYDARZY+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Tymczasem do Sandomierza wróci matka Dziubaka (Hanna Śleszyńska). Antoni (Bartłomiej Firlet) spotka ją przypadkiem na rynku, razem z jej nowym partnerem (Tomasz Dedek). Mężczyzna na widok munduru syna ukochanej zacznie się jednak denerwować, co nie umknie uwadze Dziubaka.

W dodatku mężczyzna, razem z Anną odjedzie odrestaurowanym starym autem. Wieczorem, na wspólnej kolacji Antoni dowie się, że Ludwik zajmuje się odnawianiem sportowych retro samochodów. Dziubak zwiąże ten fakt ze znalezionymi częściami samochodowymi w garażu pijaka. W poszukiwaniu tropu, uda się na miejsce, a tam zostanie przez kogoś ogłuszony. Gdy odzyska przytomność, zda sobie sprawę, że garaż jest prawie pusty. Dopiero po tym zdarzeniu, poinformuje kolegów z komendy o swoich podejrzeniach, co do partnera matki.

Tymczasem Anna poinformuje syna, że Ludwik zniknął z pieniędzmi, które mu pożyczyła! Czy policjantom uda się złapać oszusta i rozwiązać sprawę? Na pewno będą mogli liczyć na detektywistyczne umięjętności księdza Mateusza (Artur Żmijewski)!

Serial o proboszczu z Sandomierza ma już 10 lat! Co wydarzyło się w 1. odcinku? [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×