"Ojciec Mateusz" odcinek 261. Ola Szwed w serialu! Zagra morderczynię? [CO SIĘ WYDARZY+ZDJĘCIA]

W 261. odcinku "Ojca Mateusza" Natalia mobilizuje kobiety z Sandomierza do feministycznego festiwalu. Podczas zbierania zgłoszeń dochodzi do przerażającego odkrycia! Ojciec Mateusz będzie musiał pomóc policji rozwiązać kolejna zagadkę.

Multimedia

"Ojciec Mateusz" odcinek 261. już w listopadzie w TVP1! - sprawdź program tv

Natalia (Kinga Preis) zapragnęła zorganizować festiwal "Kobiety górą", by pomóc kobietom z Sandomierza promować swoje talenty i inspirować tym samym innych. Jedną z zaproszonych kobiet ma być młoda plastyczka Monika (w tej roli gościnnie Ola Szwed). Niestety, gdy Natalia zastanie ją w pracowni nie pracującą nad kolejnym dziełem, a... nad zwłokami!

Serial o proboszczu z Sandomierza ma już 10 lat! Co wydarzyło się w 1. odcinku? [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

W 261. odcinku serialu "Ojciec Mateusz" Monika zostaje aresztowana, a wszelkie dowody świadczą o jej winie. Sama artystka utrzymuje, że nie zabiła chemika, a usiłowała przeprowadzić jego reanimację! Niestety, nie wierzy jej nikt - poza Natalią. Wiarygodność odejmuje jej także torebka marihuany znaleziona przy Monice. Aresztowanie dodatkowo psuje plany gospodyni dotyczące festiwalu, który w okolicznościach aresztowania Moniki może zostać odwołany. Natalia poprosi więc księdza Żmigrodzkiego (Artur Żmijewski) o pomoc.

Wystawa poświęcona serialowi! Zobacz pomieszczenia z produkcji i figury woskowe bohaterów [GALERIA]Zobacz więcej

Ojca Mateusza czeka nie lada wyzwanie, jak zwykle będzie musiał wykazać się dociekliwością i dobrocią. Młoda artystka wyzna, że nie wierzy w Boga, ale mimo wszystko chciałaby zaznać wsparcia księdza, spyta, czy będzie mógł jej pomóc. - Tak, o ile będę potrafił - Mateusz wyrozumiale odpowie. Jak potoczy się śledztwo? Czy niewierząca artystka rzeczywiście zabiła? Oglądaj koniecznie najnowsze odcinki w TVP1.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×