"Ojciec Mateusz" odcinek 268. Strzelanina w trakcie porodu Agaty! Gibalski w niebezpieczeństwie? [CO SIĘ WYDARZY]

Gdy Agata zacznie rodzić, jej mąż będzie na tropie groźnego przestępcy! Sprawdź, co wydarzy się w 268. odcinku serialu "Ojciec Mateusz"!

Multimedia

"Ojciec Mateusz" odcinek 268. już w czwartek, 28.03.2019 o godz. 20:35 w TVP1! - sprawdź program tv

Agata (Alżbeta Lenska) i Przemek (Rafał Cieszyński) Gibalscy od pewnego czasu spodziewają się bliźniaków. Młody policjant jest bardzo zestresowany perspektywą ojcostwa, ale z całych sił stara się wspierać swoją małżonkę. W 268. odcinku serialu "Ojciec Mateusz" wreszcie nadejdzie dzień porodu!

Tych duchownych chcielibyśmy znać! Kto najlepiej zagrał księdza w serialu? Zobacz więcej

Policjanci z Sandomierza eskortują tego dnia do sądu bardzo groźnego przestępcę, Wasia (Jacek Koman). Na miejscu będą obecni Marczak (Artur Pontek) i Nocul (Michał Piela), ale nigdzie nie będzie Gibalskiego. Okaże się, że Przemek wiezie właśnie ciężarną żonę do szpitala! Na miejscu okazuje się jednak, że akcja porodowa jeszcze się nie zaczęła, więc policjant uda się do sądu. Gdy Giblaski dotrze na miejsce, jego koledzy będą wyprowadzać oskarżonego z budynku sądu. Nagle rozlegną się strzały, a w powietrzu zaczną latać granaty hukowe! Waś zostanie odbity. Możejko (Piotr Polk) będzie wściekły na Przemka i oskarży go o zaniedbanie obowiązków.

Ten sam aktor, inna postać. Zobacz, kto zagrał kilka ról w tym samym serialu!Zobacz więcej

Komendant będzie musiał wezwać posiłki. W Sandomierzu pojawią się antyterroryści. Dzięki pomocy ojca Mateusza (Artur Żmijewski) Wasia uda się ponownie schwytać, lecz okaże się, że zbieg jest dość ciężko ranny. Przemek będzie mógł przyjechać do żony. Od lekarza prowadzącego dowie się, że konieczne będzie cesarskie cięcie, a dyżurujący anestezjolog właśnie asystuje przy operacji przestępcy! Gdy pójdzie sprawdzić, co się dzieje na sali operacyjnej, zauważy że Waś znowu uciekł! Co gorsza, bandyci porwali też anestezjologa, który miał asystować przy porodzie Agatki!

Czy Giblaski zdoła schwytać zbiega i zapewnić żonie bezpieczny poród? Aby się tego dowiedzieć, oglądacie koniecznie 268. odcinek serialu "Ojciec Mateusz"!

Spór o krzyż z teledysku Tulii. Klip "Fire of Love (Pali się)" został ocenzurowany?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×