"Ojciec Mateusz" odcinek 270. Katarzyna Maciąg w serialu! Martyna oczaruje Możejkę? [CO SIĘ WYDARZY]

W 270 odcinku "Ojca Mateusza" do obsady dołączy Katarzyna Maciąg. Aktorka, którą nie tak dawno mogliśmy oglądać w show "Twoja twarz brzmi znajomo" wystąpiła gościnnie w jednym z odcinków serialu, wcielając się we właścicielkę salonu fryzjerskiego. Tym razem zagra sąsiadkę Możejki i wiemy, że atrakcyjna Martyna wpadnie w oko inspektora! Czy zauroczy go na tyle, by zostać dłużej w serialu? Oglądaj kolejne odcinki!

Multimedia

"Ojciec Mateusz" odcinek 270. w czwartek, 11.04.2019 o godz. 20:35 w TVP1! - sprawdź program tv

W odcinku 270. "Ojca Mateusza" pojawia się nowa postać. W atrakcyjną sąsiadkę Możejki wcieli się Katarzyna Maciąg, która kiedyś gościnnie wystąpiła już w serialu, wcielając się we właścicielkę salonu fryzjerskiego. Tym razem zapowiada się, że jej przygoda z serialem potrwa dłużej - bohaterka, która gra, wpadnie w oko inspektorowi Możejce.

Tych duchownych chcielibyśmy znać! Kto najlepiej zagrał księdza w serialu? Zobacz więcej

Martyna (Katarzyna Maciąg) wprowadziła się z córka Tosią do domu sąsiadującego z domem Możejki (Piotr Polk). Syn Oresta Dominik od jakiegoś czasu jest nie w sosie. Milczy lub niechętnie odburkuje ojcu. Wyraźnie coś go gryzie. W końcu zaniepokojony stanem syna policjant wyciąga go z domu. Możejko spaceruje z synem po parku. W końcu Dominik wyznaje mu, że się zakochał w nowej sąsiadce Tosi. Policjant oddycha z ulgą i proponuje, by zaprosili ją i jej mamę do siebie na kolację. Syn nie kryje radości.

Możejko i Dominik goszczą sąsiadki. Specjalnie na tę okazję chłopak zrobił pankejki z syropem klonowym. Niestety Tosia nie odrywa oczu od telefonu i nie zwraca na niego uwagi. Gdy idą sami do pokoju jest podobnie. Możejko świetnie dogaduje się z Martyną, widać, że kobieta bardzo mu się podoba. Rozmowę przerywa im Tosia, która stwierdza, że się nudzi i wychodzi. Dominik wyznaje ojcu, że się odkochał. Jak dalej potoczy się życie uczuciowe ojca i syna? Jak wpłyną na nie nowa sąsiadka i jej córka? Żeby się o tym przekonać, oglądaj kolejne odcinki serialu!

Ojciec Mateusz trafi w ręce niebezpiecznych bandytów! Czy policja dotrze na czas?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×