"Ojciec Mateusz" odcinek 273. Trup na plebanii! Natalia zostanie oskarżona o morderstwo! [CO SIĘ WYDARZY]

W 273. odcinku serialu "Ojciec Mateusz" babcia Lucyna odkryje na plebanii zwłoki! Okaże się też, że gospodyni księdza, Natalia, zniknęła i to ona będzie podejrzaną numer 1! Sprawdź, co się wydarzy!

Multimedia

"Ojciec Mateusz" odcinek 273. już w czwartek, 2.05.2019 o godz. 20:35 w TVP1! - sprawdź program tv

Dużo emocji czeka nas w nowym, 273. odcinku, serialu "Ojciec Mateusz"! Rano babcia Lucyna (Aleksandra Górska) usłyszy jakiś hałas i gdy wstanie, by to sprawdzić, zobaczy w przedpokoju zwłoki mężczyzny! Od razu zawoła księdza Mateusza (Artur Żmijewski), który wezwie policję.

Ksiądz Mateusz oskarżony o złamanie tajemnicy spowiedzi! Kiedy nowe odcinki?Zobacz więcej

Zanim funkcjonariusze przybędą na miejsce, Mateusz zda sobie sprawę, że w domu od rana nie ma Natalii (Kinga Preis). Możejkę (Piotr Polk) i Nocula (Michał Piela) także zaniepokoi brak gosposi. Komendant zacznie podejrzewać, że to ona w obronie własnej mogła zabić nieznajomego! Policjanci zarządzą poszukiwania. Tymczasem Natalia ukryje się w stojącym na uboczu pensjonacie.

Niecałą godzinę później w pensjonacie tym zjawią się Gibalski (Rafał Cieszyński) i Marczak (Artur Pontek), którzy pokażą recepcjonistce zdjęcie Natalii. Kobieta od razu ją rozpozna i pokieruje policjantów do jej pokoju. Tymczasem Natalia zorientuje się, że policja wpadła na jej trop i wymknie się z pensjonatu przez okno. Następnie wyśle Mateuszowi wiadomość, w której przyzna się do winy! - To przeze mnie. Zabiłam człowieka - napisze. Czy gospodyni księdza naprawdę popełniła zbrodnię? A może Mateusz udowodni jej niewinność?

Co łączy Lucyfera i ojca Mateusza? Zobacz nasz zaskakujący ranking!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×