"Ojciec Mateusz" odcinek 276. Powrót Emilki! Dziewczyna znalazła miłość w Niemczech? [CO SIĘ WYDARZY]

W 276. odcinku serialu "Ojciec Mateusz" Emilka wróci do Sandomierza! Zachowanie dziewczynki zaniepokoi jednak Natalię. Sprawdź szczegóły!

Multimedia

"Ojciec Mateusz" odcinek 275. już w czwartek, 30.05.2019 o godz. 20:35 w TVP1! - sprawdź program tv

Emilka (Katarzyna Burakowska) jakiś czas temu wyjechała do Niemiec na kurs językowy. Natalia (Kinga Preis) bała się o swoją podopieczną i nie chciała wypuścić jej spod klosza. Jej obawy okażą się jednak nieuzasadnione, a w 275. odcinku serialu "Ojciec Mateusz" dziewczyna cała i zdrowa powróci do Sandomierza.

Co łączy Lucyfera i ojca Mateusza? Zobacz nasz zaskakujący ranking!Zobacz więcej

Natalia, która będzie bardzo emocjonalnie przeżywać powrót dziewczyny, wyjedzie po nią na dworzec. Zacznie ją wypytywać o szczegóły wyjazdu, ale Emilka nie będzie zbyt wylewna. Bardziej niż pytania gospodyni, będą interesować ją SMSy od tajemniczego Manu, którego poznała na wyjeździe.

Na plebanii Emilka zacznie pokazywać zdjęcia z wyjazdu. Gdy jednak dostanie kolejną wiadomość od Manu, nagle wyjdzie z pokoju! Borowik będzie w dalszym ciągu zaniepokojona zachowaniem dziewczyny. Będzie przeczuwać, że stało się tam coś złego. Mateusz (Artur Żmijewski) spróbuje ją uspokoić i zacznie jej tłumaczyć, że ich dziewczynka jest już dorosła. Natalia jednak wciąż będzie chciała dowiedzieć się, co zaszło na wyjeździe.

Kim jest tajemniczy Manu? Czy Emilka znalazła egzotycznego partnera?

Magda i Kinga czy Wysocka i Białach? Oto najpiękniejsze przyjaźnie w polskich serialach!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×