"Ojciec Mateusz" odcinek 277. Emilka chce zostać modelką! Wychowanka księdza będzie gwiazdą? [CO SIĘ WYDARZY]

W 277. odcinku serialu "Ojciec Mateusz" Emilka niespodziewanie dostanie propozycję zostania modelką! Dziewczyna bardzo zapali się do tego pomysłu, ale jej opiekunowie już nie koniecznie... Sprawdź, co się wydarzy!

Multimedia

"Ojciec Mateusz" odcinek 277. już w czwartek, 13.06.2019 o godz. 20:35 w TVP1! - sprawdź program tv

Wychowanka księdza Mateusza (Artur Żmijewski), Emilka (Katarzyna Burakowska), już od dawna nie jest dzieckiem, ale jej opiekunowie nadal bardzo się o nią martwią i boją się puszczać ją w świat. Kiedy dziewczyna wyjechała sama do Niemiec, był to trudny czas dla mieszkańców plebanii, ale teraz, gdy wróciła, może przysporzyć im kolejnych zmartwień.

Powrót Emilki! Dziewczyna znalazła miłość w Niemczech?Zobacz więcej

W 277. odcinku serialu "Ojciec Mateusz" Emilka pochwali się Natalii (Kinga Preis), że zaczepiła ją nieznajoma na ulicy i zaproponowała udział w sesji zdjęciowej reklamującej czapki. Dziewczyna będzie bardzo podekscytowana, ale gospodyni księdza nie podzieli jej entuzjazmu. Mimo to Emilka zgodzi się na sesję i umówi się na spotkanie z Luizą (Laura Raab), przedstawicielką agencji modelek. Nie zrazi jej nawet to, że kobieta nie pojawi się w umówionym miejscu, bo gdy spotkają się później, Luiza zachwyci się naturalnością wychowanki księdza. Zaproponuje jej wyjazd na sesję zdjęciową do Dubaju!

Emilka będzie musiała podjąć decyzję w ciągu kilku godzin... Czy jej opiekunowie zgodzą się, żeby robiła karierę jako modelka?

Jednak powstaje nowy sezon! Co czeka mieszkańców Sandomierza?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×