"Ojciec Mateusz" odcinek 281. Pluskwa trafi do szpitala! Zostanie pobity na śmierć?! [CO SIĘ WYDARZY]

W 281. odcinku "Ojca Mateusza" mieszkańcy plebanii znowu przeżyją trudne chwile! Pluskwa zostanie dotkliwie pobity i trafi do szpitala! Gangsterzy go zabiją? Sprawdź, co się wydarzy!

Multimedia

"Ojciec Mateusz" odcinek 281. w czwartek, 17.10.2019 o godz. 20:35 w TVP1! - sprawdź program tv

Dopiero co babcia Lucyna (Aleksandra Górska) trafiła do szpitala, a już wkrótce mieszkańcy plebanii znowu przeżyją tragedię! Wszystko przez Pluskwę (Eryk Lubos), który postanowi zacząć z pozoru niewinną, nową pracę.

Babcia Lucyna trafi do szpitala w ciężkim stanie! To wszystko przez Michała?! Zobacz więcej

W 281. odcinku serialu "Ojciec Mateusz" Waldek opowie Mateuszowi (Artur Żmijewski), że sprawił sobie nowy samochód i chce zostać taksówkarzem. Jego szczęście szybko zostanie zakłócone, bo zgłosi się u niego mafia taksówkarska. Gangsterzy zażądają od Pluskwy połowy utargu, a gdy ten się nie zgodzi, zaczną mu grozić!

Niedługo później okaże się, że ich groźby nie były tylko pustymi słowami - nieprzytomny i ciężko pobity Grzelak trafi do szpitala! Lekarze nie będą mieli dobrych wieści dla księdza i jego gospodyni (Kinga Preis) - tylko cud może uratować ich przyjaciela... Jak to się skończy? Czy policjanci z Sandomierza złapią tych przestępców? Tego dowiemy się w kolejnych odcinkach "Ojca Mateusza"!

Na komendzie wybuchnie epidemia?! Kto będzie ścigał przestępców?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×