"Ojciec Mateusz" odcinek 290. Dziubak zostanie oskarżony o morderstwo! Zabił niechcianą kochankę?! [CO SIĘ WYDARZY]

W 290. odcinku serialu "Ojciec Mateusz" Dziubak zostanie oskarżony o morderstwo! Czy policjant zabił nachalną adoratorkę? Sprawdź, co wydarzy się w serialu!

Multimedia

"Ojciec Mateusz" odcinek 290. w czwartek, 2.01.2020 o godz. 20:35 w TVP1! - sprawdź program tv

Matka Dziubaka (Bartłomiej Firlet) znów próbuje go wyswatać! Kolejną kandydatką znalezioną przez Annę (Hanna Śleszyńska) będzie Gabi (Olga Sarzyńska). Nikt jednak nie będzie podejrzewał, że cała sprawa będzie miała tragiczny finał!

Serial ma już 11 lat! Jak zmienili się aktorzy od pierwszego odcinka?Zobacz więcej

W 290. odcinku serialu "Ojciec Mateusz" Dziubak znów natrafi na Gabi. Policjant będzie zły, że matka znów chce go swatać. Gdy po pracy wróci do mieszkania, na miejscu zastanie swoją matkę i... Gabi, która wyciągnie go na spacer. Mężczyzna będzie przyparty do muru i niechętnie zgodzi się na wspólne wyjście.

Jakiś czas później naczelnik Morus (Redbad Klynstra) i Aniela (Katarzyna Bujakiewicz) wybiorą się na wspólny jogging. Natrafią oni na porzucone w krzakach ciało - będzie to Gabi. Dziewczyna zginęła od ciosu nożem. Przy denatce Morus znajdzie rachunek, na którym będzie widniało nazwisko Dziubaka. Wszystkie dowody będą świadczyć przeciwko niemu.

Oni siedzieli w więzieniu za niewinność! Kto został niesłusznie oskarżony?Zobacz więcej

Na komendzie nikt nie będzie mógł uwierzyć w winę niezdarnego policjanta. Na posterunku pojawi się zdenerwowana mamusia Dziubaka. Zezna, że podszywała się pod syna i pisała do Gabi. Zdenerwowana kobieta uda się na plebanię i poprosi o pomoc Mateusza (Artur Żmijewski).

Czy ksiądz Żmigrodzki zdoła odnaleźć dowody na niewinność przyjaciela? Kto zabił Gabi?

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×