"Ojciec Mateusz" odcinek 293. Babcia Lucyna straci pamięć! Jej bliscy będą bezradni? [CO SIĘ WYDARZY]

W 293. odcinku serialu "Ojciec Mateusz" Natalia i Mateusz zauważą, że Lucyna straciła pamięć! Uda im się jej pomóc? Sprawdź, co już wiadomo!

Multimedia

"Ojciec Mateusz" odcinek 293. w czwartek, 12.03.2020 o godz. 20:35 w TVP1! - sprawdź program tv

Babcia Lucyna (Aleksandra Górska) miała kiedyś problemy z demencją, ale obecnie świetnie się czuje. Niestety w nowych odcinkach serialu Wielicka znów będzie miała kłopoty ze zdrowiem...

Natalia jednak ułoży sobie życie z Winklerem? Pluskwa oszaleje z zazdrości!Zobacz więcej

W 293. odcinku "Ojciec Mateusz" babcia wyjdzie do kina i przepadnie bez śladu! Mateusz (Artur Żmijewski) i Natalia (Kinga Preis) bardzo się zaniepokoją i zawiadomią policję o zniknięciu staruszki. Sami też postanowią jej szukać, aż gospodyni księdza w końcu odnajdzie babcię w parku. Będzie siedziała bez ruchu i nie odzywając się ani słowem.

Okaże się, że Lucyna nic nie pamięta, nawet nie wie, kim jest! Mateusz od razu przypomni sobie, że to nie pierwszy raz, jak babcia ma problemy z pamięcią. - Amnezja lubi powracać znienacka - stwierdzi Natalia.

Nocul zostanie milonerem?! Basia odziedziczy niezwykły spadekZobacz więcej

Dopiero Emilka (Katarzyna Burakowska) wpadnie na pomysł, że może zaaranżują spotkanie babci z kimś, kogo znała w młodości i to może wyrwać ją z letargu. Natalia zaprosi więc na plebanię dawnego adoratora Lucyny... Co z tego wyniknie?

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×