"Ojciec Mateusz" odcinek 295. Natalia i Winkler będą parą? Jedna z ostanich ról Pawła Królikowskiego [CO SIĘ WYDARZY]

W 23. sezonie serialu "Ojciec Mateusz" będziemy mogli zobaczyć niedawno zmarłego Pawła Królikowskiego. Czy jego bohater, Paweł Winkler, zdobędzie serce Natalii? Sprawdź szczegóły!

Multimedia

"Ojciec Mateusz" odcinek 295. w czwartek, 26.03.2020 o godz. 20:35 w TVP1! - sprawdź program tv

Cała Polska łączy się w żalu po śmierci wybitnego polskiego aktora, Pawła Królikowskiego. Przed śmiercią zdążył on jeszcze wziąć udział w zdjęciach do nowego sezonu serialu "Ojciec Mateusz", który już w marcu pojawi się w telewizji.

Paweł Królikowski nie żyje. Aktor miał 58 latZobacz więcej

W 295. odcinku serialu "Ojciec Mateusz" Winkler (śp. Paweł Królikowski) zdobędzie się na odwagę i zaprosi Natalię (Kinga Preis) na romantyczny spacer w parku. Kucharz będzie chciał zaimponować partnerce i zacznie opowiadać jej o różnych jadalnych roślinach, które można znaleźć w okolicy.

Nagle jednak spacerujący po lesie randkowicze przeżyją chwilę grozy! Zobaczą dwóch mężczyzn wynoszących w krzaki zrolowany dywan. Natalia będzie przekonana, że to mordercy, którzy chcą pozbyć się ciała. - Jak nas tu znajdą, zabiją - szepnie do Winklera przerażona kobieta. Na szczęście sprawcy szybko odjadą.

Antek Królikowski i polskie gwiazdy żegnają Pawła KrólikowskiegoZobacz więcej

Chwile później ci sami mężczyźni wrócą jednak na miejsce i... schowają dywan z powrotem do samochodu! Po pewnym czasie na miejscu pojawi się wezwana przez Natalię policja. Możejko (Piotr Polk) odmówi jednak wszczęcia śledztwa ze względu na brak dowodów. Natalia i Winkler postanowią sami rozwiązać zagadkę. Jaki będzie finał ich szalonego śledztwa?

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×