"Ojciec Mateusz". odcinek 296. Dawna miłość Ewy pojawi się w Sandomierzu! Jej związek z Wojtkiem przejdzie poważny kryzys! [CO SIĘ WYDARZY]

W nowych odcinkach serialu "Ojciec Mateusz" do Sandomierza przyjedzie były narzeczony Ewy. Wojtek dowie się, że jego ukochana spotkała się z Konradem i będzie wściekły! Ich związek się rozpadnie? Sprawdź, co się wydarzy!

Multimedia

"Ojciec Mateusz" odcinek 296. w czwartek, 2.04.2020 o godz. 20:35 w TVP1! - sprawdź program tv

Ewa (Edyta Olszówka) i Wojtek (Jakub Wesołowski) tworzą udany związek, choć policjantka na początku miała opory dotyczące tej relacji. Teraz jednak pojawi się ktoś, kto może zagrozić tej miłości!

Babcia Lucyna straci pamięć! Jej bliscy będą bezradni? Zobacz więcej

W 296. odcinku serialu "Ojciec Mateusz" do Sandomierza przyjedzie Konrad (w tej roli Jacek Kopczyński), były narzeczony Ewy. Spotka się z Kobylicką i powie jej, że szuka miejsca na rozkręcenie swojego nowego biznesu. Przy okazji doda, że bardzo się zmienił i żałuje, że kiedyś dał jej odejść. Ewa postawi jednak jasne granice.

- Żeby nie było niedomówień... Ułożyłam sobie życie, mam kogoś i jestem naprawdę szczęśliwa - poinformuje byłego ukochanego.

Kiedy Wojtek zobaczy Ewę w towarzystwie Konrada, wybuchnie zazdrością! Będzie miał żal do policjantki, że się z nim umówiła. Czy Konrad rozbije ich związek?

Natalia i Winkler będą parą? Jedna z ostanich ról Pawła KrólikowskiegoZobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×