"Ojciec Mateusz" odcinek 301. Policjanci znajdą ciało Mateusza! Wszyscy załamią się śmiercią księdza... [CO SIĘ WYDARZY]

Już wkrótce zostanie znalezione ciało Mateusza... W 301. odcinku "Ojca Mateusza" wszyscy załamią się, że ich ulubiony proboszcz nie żyje! Jak pogodzą się z tą stratą? Kto zastąpi Żmigrodzkiego? Sprawdź, co już wiadomo!

Multimedia

"Ojciec Mateusz" odcinek 301. w czwartek, 7.05.2020 o godz. 20:35 w TVP1! - sprawdź program tv

Już wkrótce w Sandomierzu pojawi się sobowtór Mateusza (Artur Żmijewski w podwójnej roli), który wykorzysta swoje podobieństwo do księdza i będzie oszukiwał parafian. Tymczasem policjanci odbiorą zgłoszenie, że znaleziono ciało Żmigrodzkiego!

Michał wróci do Sandomierza! Przekaże bliskim świetne wieści i... zostanie aresztowany? Zobacz więcej

W 301. odcinku serialu "Ojciec Mateusz" zdruzgotani policjanci będą z niedowierzaniem patrzeć na ciało mężczyzny w sutannie. Dziubak (Bartłomiej Firlet) nakryje zwłoki kocem, Nocul (Michał Piela) zacznie płakać i powie, że nie chce być już policjantem. Nie znajdą jednak przy denacie żadnych dokumentów ani telefonu.

W końcu Nocul uzna, że musi zawiadomić o wszystkim mieszkańców plebanii. - Jak ja o tym powiem Natalii? - westchnie, ale Możejko (Piotr Polk) obieca mu, że pójdą tam razem. Wszyscy zaczną opłakiwać śmierć Mateusza, a biskup (Sławomir Orzechowski) znajdzie nowego proboszcza...

Jednak tuż po tym jak policjanci ogłoszą śmierć Mateusza, ten... zjawi się na plebanii! - Wiedziałam, że ksiądz żyje! - wykrzyknie na jego widok Natalia (Kinga Preis) i rzuci mu się na szyję. Dopiero wtedy wszyscy zrozumieją, że Żmigrodzki miał sobowtóra i to on został zamordowany... Mateusz od razu zacznie śledztwo w tej sprawie! Co odkryje? Tego dowiemy się wkrótce!

Nowy proboszcz w parafii w Sandomierzu! Ksiądz Mateusz znika z serialu?!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • O (gość)

    Fajny film♥

    07.05.2020 21:29
  • WLODRIMIERZ MATUSZAK (gość)

    KRYSTIAN WIECZOREK

    07.05.2020 11:56
  • gosia hachaj (gość)

    drogi księże mateuszu nie odchodz naszego serialu bardzo cię kocham jesteś z nami kochamy cię

    30.04.2020 12:51
  • gosia hachaj (gość)

    drogi księże mateuszu nie odchodz naszego serialu bardzo cię kocham jesteś z nami kochamy cię

    30.04.2020 12:50
  • Nati (gość)

    Ludzie nauczcie się czytać ze zrozumieniem. Żmijewski nie odchodzi z serialu i nie zażądał większego wynagrodzenia. A sobowtór występuje w filmie i gra go Żmijewski.

    24.04.2020 13:01
  • Peter 4 (gość)

    No i to wielki spoiler ale Maciej Musiał wrucił Io będzie aresztowany

    23.04.2020 13:31
  • Konrad kołoczek (gość)

    Szkoda że Artur Żmijewski nie żyje będziemy modlić się do niego

    23.04.2020 09:15
  • Pytam się (gość)

    Dlaczego obce dzieci do księży mówią ojcze a swoje wujku?!?!

    22.04.2020 20:29
  • Emerytka (gość)

    Problem w tym moi drodzy,że Artur Żmijewski zarządzał większej gazy za rolę,no i niestety jej nie otrzymał....szkoda ,w jedną stronę i druga,bo rola wybitna,a nigdy nie podejrzewałam tego aktora o takie przekonania...po rolach jakie grał dotychczas. Ale i tak super!!!

    22.04.2020 20:11
  • Emerytka (gość)

    Problem w tym moi drodzy,że Artur Żmijewski zarządzał większej gazy za rolę,no i niestety jej nie otrzymał....szkoda ,w jedną stronę i druga,bo rola wybitna,a nigdy nie podejrzewałam tego aktora o takie przekonania...po rolach jakie grał dotychczas. Ale i tak super!!!

    22.04.2020 20:11
  • Zbyszek123 (gość)

    Ten ko nie żyje to sobowtur

    22.04.2020 20:07
  • Ar (gość)

    Spokojnie odnajdzie się syn ojca mateusza i przejmie robotę po ojcu.

    22.04.2020 18:55
  • Artur (gość)

    Dzięki za spoiler ☹️

    22.04.2020 11:32
  • Iza (gość)

    Ojej , to po prostu będzie sobowtór!

    22.04.2020 09:00
  • Fankaa (gość)

    On nie odejdzie. Serial by się skończył :)

    22.04.2020 07:08
  • Aga (gość)

    Pan Artur Żmijewski bardzo pasuje do tego filmu, to będzie przykre jak odejdzie.Wszystko co dobre kiedyś się kończy..