"Ojciec Mateusz" odcinek 301. Zaloty na plebanii! Pluskwa w końcu pocałuje Natalię? [CO SIĘ WYDARZY]

W 301. odcinku serialu "Ojciec Mateusz" Pluskwa w końcu zaryzykuje i spróbuje skraść Natalii całusa! Jak zareaguje gospodyni? Sprawdź, co się wydarzy!

Multimedia

"Ojciec Mateusz" odcinek 301. w czwartek, 7.05.2020 o godz. 20:35 w TVP1! - sprawdź program tv

Już od dłuższego czasu widać, że pomiędzy Natalią (Kinga Preis) a Pluskwą (Eryk Lubos) narodziła się chemia. Żadne z nich nie jest jednak w stanie tego otwarcie przyznać i wciąż trwają dość komiczne podchody. Czy ktoś w końcu przejmie inicjatywę?

Mikołaj Roznerski na stałe w serialu? Ksiądz Walery chce zostać w Sandomierzu!Zobacz więcej

W 301. odcinku serialu "Ojciec Mateusz" Natalia wciąż będzie opiekować się Pluskwą, który dochodzi do siebie po niedawnym postrzale. Przyjaciel księdza wyzna, że jest przy niej bardzo szczęśliwy. - Jakie zapachy... Jakie przysmaki... - zacznie zachwalać kuchnię gospodyni.

Borowik wciąż będzie jednak trzymała go na dystans, zabierze mu talerz sprzed nosa i doradzi, żeby zaczął myśleć o... swojej wadze. Waldek jednak się nie zrazi i zbliży się do Natalii, chcąc skraść jej całusa. Gdy będzie już bardzo blisko ust gospodyni, ta zdecydowanie się wycofa!

- Muszę być od teraz jeszcze bardziej stanowcza i nieprzejednana - stwierdzi. - Jeszcze bardziej? To w ogóle możliwe? - odpowie jej smutny Pluskwa. Czy Natalia kiedyś zdecyduje się na związek? Czas pokaże!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • gosia hachaj (gość)

    pluskwa wiem ze kochać natalie

    09.06.2020 09:32

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×