"Ojciec Mateusz" odcinek 317. Koronawirus w serialu! Czy któryś z bohaterów poważnie zachoruje?! [CO SIĘ WYDARZY]

W 317. odcinku serialu "Ojciec Mateusz" zobaczymy zmagania mieszkańców Sandomierza nie tylko ze zbrodniami, ale także z pandemią koronawirusa. Czy któryś z bohaterów poważnie zachoruje? Sprawdź, co już wiadomo!

Multimedia

"Ojciec Mateusz" odcinek 317. w piątek, 12.03.2021 o godz. 21:00 w TVP1! - sprawdź program tv

W niektórych polskich serialach pojawił się wątek koronawirusa, z którym wszyscy zmagamy się od miesięcy. Na takie rozwiązanie zdecydowali się także twórcy serialu "Ojciec Mateusz" i w Sandomierzu też będzie pandemia.

Ruszyły zdjęcia do nowych odcinków! Kogo zobaczymy w gościnnych rolach?Zobacz więcej

W 317. odcinku serialu, czyli pierwszym odcinku 25. sezonu, dowiemy się, że mieszkańcy plebanii i policjanci próbują odnaleźć się w nowej pandemicznej rzeczywistości. Będzie to dla nich bardzo trudne, ponieważ są przyzwyczajeni do sąsiedzkich kontaktów. Niestety dystans społeczny będzie wskazany, bo wśród mieszkańców Sandomierza wciąż rosnąć będzie liczba chorych.

Przemęczeni pracownicy szpitala, w tym Wojtek (Jakub Wesołowski), narzeczony aspirant Kobylickiej (Edyta Olszówka), będą próbować sprostać potrzebom pacjentów, a policjantka będzie bardzo martwić się o ukochanego Z kolei babcia Lucyna, która jest w grupie ryzyka, będzie izolować się na czas pandemii od całego świata, nie wychodząc z domu.

Czy któryś z głównych bohaterów zachoruje? Dowiemy się z kolejnych odcinków "Ojca Mateusza"!

Telewizja Polska zmieniła dzień emisji serialu o księdzu detektywie! Sprawdź, kiedy oglądać kolejne odcinki! Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • Ggg (gość)

  Ten wirus to jak odkrycie jakiegoś złota.

  14.03.2021 17:39
 • Karol (gość)

  Maseczki w serialu ? Chociaż w telewizji mogliby odpuścić

  13.03.2021 19:08
 • Xxx (gość)

  Dokładnie, covid w serialach to żenada, nie da się tego oglądać.

  13.03.2021 14:13
 • Lilka (gość)

  Jak kolejne odcinki będą grać w tych maskach to więcej nie będę oglądać. Chce na coś fajnego patrzeć. Co chcą pokazać? Nowa normalność?pranie mózgu. Nie po to film oglądam żeby widzieć i słyszeć to co na co dzień widzę. Jesli Kolejny odcinek bedzie o maseczkach, covid i testach, to koniec. Będę Bojkotować. Niech sobie sami żyją ta nowa normalnoscia i sami robią oglądalność. No po prostu nie da się na to patrzeć.

  12.03.2021 22:50

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×