"Ojciec Mateusz" odcinek 342. Ksiądz Mateusz przenosi się do Warszawy?! Zaskakujący wątek w stolicy w finale sezonu [CO SIĘ WYDARZY]

W 342. odcinku serialu "Ojciec Mateusz" ksiądz Mateusz wyjedzie do Warszawy! Tam właśnie rozwiązane będzie kolejne śledztwo. Dlaczego? Sprawdź, co się wydarzy!

Multimedia

"Ojciec Mateusz" odcinek 342. w piątek, 17.12.2021 o godz. 20:35 w TVP1! - sprawdź program tv

Ekipa serialu "Ojciec Mateusz" już kilka razy przenosiła się poza Sandomierz, ale w 342. odcinku wylądują aż w stolicy! Ksiądz Mateusz (Artur Żmijewski) wyjedzie tam w sprawach zawodowych. Czy na stałe?

Zaczynała jako dziecko, dziś jest już dorosła! Tak zmieniała się serialowa EmilkaZobacz więcej

W 342. odcinku serialu "Ojciec Mateusz" w eleganckim warszawskim hotelu spotykają się niespodziewanie ojciec Mateusz Żmigrodzki i Aleksander Morus (Redbad Klynstra-Komarnicki), komendant wojewódzki policji. Choć każdy z nich przyjechał do stolicy na inną konferencję, na skutek pomyłki obsługi hotelu obaj lądują… w tym samym pokoju.

Ale to nie koniec nieoczekiwanych zbiegów okoliczności: adres, pod który w ramach swoich naukowych planów udaje się Mateusz jest też adresem, do którego docierają sandomierscy policjanci, prowadząc śledztwo w sprawie znalezionych zwłok niemieckiego obywatela. Denat z kolei nosi takie samo nazwisko, co zamożna niemiecka rodzina, która pod warszawskim adresem mieszkała w czasie okupacji.

Policjanci z zespołu inspektora Możejki (Piotr Polk), żeby odkryć, kto w tym labiryncie jest ofiarą, a kto przestępcą, będą musieli odsłonić karty przeszłości, poszukać zamurowanego skarbu, a nawet podjąć współpracę z niemiecką policją.

Odkrywamy ciekawostki z SandomierzaZobacz więcej

Jak skończy się ten warszawski odcinek?

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • MARTA ZMUDA TRZEBITOWSKA (gość)

  AGNIESZKA PILASZEWSKA

  11.12.2021 10:32
 • PIOTR ADAMCZYK (gość)

  KRYSTIAN WIECZOREK

  11.12.2021 10:30
 • JAN FRYCZ (gość)

  AGNIESZKA DGYGAT

  11.12.2021 10:28

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×