"Ojciec Mateusz" odcinek 345. Ojciec Mateusz kontra narkotykowe podziemie Sandomierza! Znany zegarmistrz ma kłopoty! [STRESZCZENIE ODCINKA]

Czas na 3. odcinek 27. sezonu serialu "Ojciec Mateusz". Ojciec Mateusz kontra narkotykowe podziemie Sandomierza! Znany zegarmistrz ma kłopoty! Sprawdźcie, co jeszcze wydarzy się w 345. odcinku "Ojca Mateusza"!

Multimedia

"Ojciec Mateusz" odcinek 345 - premiera w piątek, o godzinie 20:35, na antenie TVP 1

W 345. odcinku "Ojca Mateusza" poznajemy Cezarego Oleckiego, który prowadzi zakład zegarmistrzowski. W miasteczku jest ktoś, kto chętnie odkupiłby jego zakład, ale zegarmistrz nie zgadza się na sprzedaż. Olecki nieoczekiwanie popada w kłopoty z prawem. Co się wydarzy?

Zakład zegarmistrzowski Cezarego Oleckiego w Sandomierzu zna prawie każdy i każdy wie, że Olecki codziennie osobiście ustawia wszystkie zegary tak, żeby idealnie pokazywały czas. Okazuje się jednak, że jest ktoś w Sandomierzu, kto chętnie odkupiłby jego zakład ze względu na świetną lokalizację, ale zegarmistrz nie chce o tym słyszeć. Inaczej niż jego żona Jagna i jej dorosły syn Adrian.

Natalia będzie miała wypadek, Mateusz trafi do zakładu karnego! Na plebanii pojawią się nowi lokatorzy!Zobacz więcej

Kiedy Olecki nieoczekiwanie popada w kłopoty z prawem, wydaje się, że ktoś trzeci mógł maczać w tym palce. I to właśnie jeden spóźniający się zegar podsuwa pierwszy trop w śledztwie, które poprowadzi do narkotykowego podziemia Sandomierza i do restauracji Ostryga, a także do lokalnej grupy AA.

Tymczasem Dominik, syn komendanta Możejki, planując swoją biznesową przyszłość, zaczyna uczyć się chińskiego. Znajduje ekscentrycznego nauczyciela, którego gotycki strój i egzotyczny sposób bycia niepokoją komendanta na tyle, że postanawia sprawdzić jego tożsamość.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×