"Ojciec Mateusz" odcinek 349. z nową godziną emisji. Co się wydarzy? Ojciec Mateusz pomoże pojednać ojca z synem? [STRESZCZENIE ODCINKA]

Do Sandomierza wraca Adam Dymitrowicz, który wyjechał z miasta po śmierci matki. Ojciec Mateusz namawia chłopaka, żeby spróbował pogodzić się z ojcem. Przeczytaj streszczenie 349. odcinka serialu "Ojciec Mateusz". Sprawdź, co się wydarzy.

Multimedia

"Ojciec Mateusz" odcinek 349. - premiera w piątek, 15.04 o godzinie 20:10, na antenie TVP 1 - sprawdź program tv

Do Sandomierza po długiej nieobecności wraca Adam Dymitrowicz, który opuścił miasto, kiedy zmarła jego matka. A ojciec najpierw zawłaszczył cały spadek, a później zerwał relacje z synem. Bolesne wspomnienia związane z miastem Adam chce wymazać miłością do sympatycznej Danusi, która sandomierzanom kojarzy się z najlepszymi na rynku rurkami z kremem. Ojciec Mateusz namawia jednak chłopaka, żeby spróbował pojednać się z ojcem, Piotrem, choć ten wydaje się wyzbyty jakichkolwiek ojcowskich uczuć. Nieoczekiwanie Adam dostaje od ojca czułego esemesa, w którym ten proponuje spotkanie.

Są nierozłączni od 30 lat. Przez młodziutką aktorkę ich relacja wisiała na włoskuZobacz więcej

Kiedy jednak Adam dociera do jego willi, wszystko idzie nie tak, jak się spodziewał. Tymczasem uwagę wiernych przyciąga luksusowy sportowy samochód, który od jakiegoś czasu stoi zaparkowany pod plebanią. Choć wydaje się, że auto to efekt chwilowej motoryzacyjnej słabości o. Mateusza, zaintrygowani policjanci ze zgrozą odkrywają, że w jego kupno był zaangażowany znany w Sandomierzu złodziej samochodów.

W galerii publikujemy zdjęcia z 349. odcinka "Ojca Mateusza".

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×