"Ojciec Mateusz". Paweł Tomaszewski wyznał, że jest gejem! "LGBT to ja"

Kolejny aktor właśnie dokonał coming outu. Paweł Tomaszewski znany z "Ojca Mateusza" wyznał, że jest gejem. Zobacz szczery wpis aktora w mediach społecznościowych.

Multimedia

Ostatnio głośno było o wyznaniu Tomasza Mycana z "Barw szczęścia", który w serialu grał geja, partnera Władka (Przemysław Stippa). Aktor wyznał, że w rzeczywistości też jest gejem.

Coming out serialowego Maćka! Przyznał, że naprawdę jest gejem! Zobacz więcej

Teraz na podobny krok zdecydował się Paweł Tomaszewski, aktor telewizyjny i teatralny, którego widzowie mogą znać z seriali "Ojciec Mateusz" czy "Hotel 52". Mężczyzna opublikował w swoich mediach społecznościowy poruszający wpis, w którym przyznaje, że jest gejem.

Doktor powiedział, że to depresja. Utajona, czyli bardziej sprytna (s*ka). Przyjmijmy taką nazwę. Ok. Niczego to nie zmienia. Biorę jedną pastylkę dziennie, żeby świat był przyjaźniejszy, ale jak ma być przyjaźniejszy wśród ludożerców. I choć w istocie lgbt to ja, to nie mam zamiaru tatuować sobie tego na czole. Ta przynależność tylko częściowo definiuje mojego człowieka. Ważne co masz w głowie, czy masz talent i coś pięknego w sobie.

Tomaszewski przyznał także, że nie jest pierwszą homoseksualną osobą w jego rodzinie.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • WieR (gość)

  Czy jego wyznanie to nie jest przypadkiem kryptoraklama usług seksualnych ? TFUJ

  11.08.2019 07:44
 • YBY (gość)

  Bądźcie sobie gejem czy lesbijką ale życie jak zdrowi ludzie bez afiszowaniu swojej choroby. Po co te manifestacje i prowokacje skoro chcecie być traktowani jak wszyscy?... szkoda mi was bo za kilkadziesiąt lat wyginięciem nie pozostawiając po sobie nic poza śmiesznym trendem z kolorową flagą w tle.

  06.08.2019 09:21
 • jebany sodomito (gość)

  Spierdalaj pedale

  06.08.2019 07:43
 • gość (gość)

  ja też jestem Gejem i nie mogę znieść tego że Ludzie na świecie nie Rozumieją że Geje Byli,są i Będą !!!

  05.08.2019 20:42

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×