"Ojciec Mateusz" sezon 22. Babcia Lucyna trafi do szpitala w ciężkim stanie! To wszystko przez Michała?! [CO SIĘ WYDARZY]

W nowym sezonie "Ojca Mateusza" babcia Lucyna trafi do szpitala po zatruciu psychotropami! To wina jej wnuka, Michała?! Sprawdź, co się wydarzy!

Multimedia

"Ojciec Mateusz" sezon 22. już od września w TVP1! - sprawdź program tv

W nowym, już 22., sezonie serialu "Ojciec Mateusz" znowu pojawi się wątek Michała (Maciej Musiał), wnuka Lucyny (Aleksandra Górska), który wyjechał za granicę. Teraz sprowadzi na swoich bliskich kłopoty!

Maciej Musiał wraca do serialu? Znowu wcieli się w Michała?Zobacz więcej

Wszystko dlatego że babcia Lucyna zje kolorowe drażetki, które znalazła w paczce przyniesionej przez kuriera. - Jakaś angielska chała bez smaku - oceni smak słodyczy, ale niedługo później zacznie się dziwnie zachowywać! Najpierw uderzy Emilkę (Katarzyna Burakowska), a później z krzykiem osunie się na kanapę. Natalia (Kinga Preis) natychmiast zadzwoni po pogotowie, a w szpitalu okaże się, że Wielicka jest w krytycznym stanie! Wszystko przez... zatrucie psychotropami!

Policjanci z Sadomierza od razu zajmą się sprawą i w ten sposób dojdą do Michała... Czy to on doprowadził babcię do takiego stanu?

Możejko i Justyna znowu razem?! Inspektor zrozumie, że to miłość jego życia! Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Beatp p (gość)

    Babci nic nie może się stać.

    15.08.2019 07:01

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×