"Ojciec Mateusz" sezon 22. Dziubak zostanie zdradzony przez ukochaną w dniu swoich urodzin! Kompletnie się załamie? [CO SIĘ WYDARZY]

W nowym sezonie serialu "Ojciec Mateusz" związek Dziubaka z Gosią definitywnie się zakończy - dziewczyna zamiast spędzić z policjantem jego urodziny, wróci do byłego męża! Sprawdź, co się wydarzy!

Multimedia

"Ojciec Mateusz" sezon 22. już od września w TVP1! - sprawdź program tv

Już na jesieni nowe odcinki serialu "Ojciec Mateusz"! Niestety policjanci z Sandomierza nie będą mieli dużo szczęścia w życiu prywatnym - Nocul (Michał Piela) będzie oskarżony o romans, a Dziubak (Bartłomiej Firlet) straci ukochaną!

Nocul ma kochankę?! Basia odkryje wiadomości od innej kobiety!Zobacz więcej

Tego dnia Antoni będzie obchodził swoje 35. urodziny. Jego mamusia (Hanna Śleszyńska) zrobi mu niespodziankę i przyjedzie do Sandomierza. Będzie chciała spędzić ten wyjątkowy dzień z synem, ale okaże się, że on już umówił się ze swoją dziewczyną, Gosią (Weronika Humaj) i zamówił dla nich stolik w restauracji. To jednak nie zrazi seniorki, która i tak postanowi pójść na kolację razem z nimi. Wieczorem pójdą do restauracji, ale Gosia się nie pojawi! - Może jej się daty pomyliły? Albo miała nagły atak wyrostka? - zacznie ją usprawiedliwiać Dziubakowa.

Okaże się jednak, że dziewczyna postanowiła wrócić do byłego męża i w tym samym czasie będzie z nim na randce! Jak Dziubak przyjmie tę zdradę?

Ewa i Wojtek zamieszkają razem? Lekarz chce zrobić kolejny krok!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×