"Ojciec Mateusz" sezon 22. Huczne chrzciny u Gibalskich! Kto pojawi się na uroczystości?

W nowym sezonie serialu "Ojciec Mateusz" będziemy świadkami chrzcin dzieci Agaty i Przemka! Sprawdź, kto pojawi się na uroczystości!

Multimedia

"Ojciec Mateusz" sezon 22. już od września w TVP1! - sprawdź program tv

W minionym sezonie serialu "Ojciec Mateusz" Gibalskiego (Rafał Cieszyński), jednego z najsympatyczniejszych policjantów z komendy w Sandomierzu, spotkało podwójne szczęście. Jego żona Agatka (Alżbeta Lenska) urodziła bliźniaki!

Jednak powstaje nowy sezon! Co czeka mieszkańców Sandomierza?Zobacz więcej

W nowych odcinkach młodzi rodzice zaniosą swoje dziecko do chrztu. Rafał Cieszyński na swoim Instagramie opublikował zdjęcie, na którym widać, że na uroczystości pojawi się bardzo wielu bohaterów serialu, niemalże wszyscy serialowi policjanci:

Na zdjęciu widać m. in. Dziubaka (Bartłomiej Firlet), Nocula (Michał Piela) z żoną Basią (Ewa Konstancja Bułhak), Paruzela (Jędrzej Taranek), Marczaka (Artur Pontek) i inspektora Możejkę (Piotr Polk) wraz z synkiem Dominikiem (Antoni Tyszkiewicz). Niestety na zdjęciu nie ma jednak samego księdza Mateusza (Artur Żmijewski), ani innych mieszkańców plebanii. Brakuje także m. in. Justyny Malec (Tamara Arciuch), byłej partnerki inspektora.

Magda i Kinga czy Wysocka i Białach? Oto najpiękniejsze przyjaźnie w polskich serialach!Zobacz więcej

W powakacyjnych odcinkach serialu "Ojciec Mateusz" małżeństwo Gibalskich przejdzie wiele perturbacji. W pewnym momencie Agata uzna, że musi odpocząć od dzieci i zrzuci na męża wszystkie obowiązki. Kiedy jednak Przemek dowie się, że jego żona, zamiast zajmować się dziećmi, chodzi na spotkania w koleżankami, mocno się wścieknie. W końcu dojdzie między nimi do ostrej kłótni i policjant wyprowadzi się na komendę...

Aby dowiedzieć się, co jeszcze czeka bohaterów serialu "Ojciec Mateusz", oglądajcie koniecznie nowe odcinki, które pojawią się w TVP1 już jesienią 2019 roku!

Tych duchownych chcielibyśmy znać! Kto najlepiej zagrał księdza w serialu? Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×